LAJMI I FUNDIT:

Luiz Gustavo

26 Artikuj

Bashkëlojtari i Ronaldos, Luiz Gustavo pranon se prania e superyllit i vështirëson punët për Al-Nassr

Bashkëlojtari i Ronaldos, Luiz Gustavo pranon se prania e superyllit i vështirëson punët për Al-Nassr

Ndërkombëtare
Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Formacioni i Al Nassr me Cristiano Ronaldon në të, favoriti kryesor për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve të Azisë

Ndërkombëtare
Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Ligue 1
Formacioni i vitit në Ligue 1, dominohet nga lojtarët e PSG-së

Formacioni i vitit në Ligue 1, dominohet nga lojtarët e PSG-së

Ligue 1
Luiz Gustavo: Nuk besoj se do të qëndrojë më Neymar te PSG-ja

Luiz Gustavo: Nuk besoj se do të qëndrojë më Neymar te PSG-ja

Ligue 1
Shitjet më të shtrenjta të Bayernit, Shaqiri në mesin e tyre

Shitjet më të shtrenjta të Bayernit, Shaqiri në mesin e tyre

Bundesliga
Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Ligue 1
Gola dhe karton i kuq për Neymar, klasikja franceze përfundon baras (Video)

Gola dhe karton i kuq për Neymar, klasikja franceze përfundon baras (Video)

Ligue 1
Këto janë 10 zyrtarizimet që mund t’ju kenë ikur më 4 korrik (Foto)

Këto janë 10 zyrtarizimet që mund t’ju kenë ikur më 4 korrik (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Gustavo transferohet te Marseille (Foto)

Zyrtare: Gustavo transferohet te Marseille (Foto)

Ligue 1
Bayern Munich theu rekordin e klubit me transferimin e Tolisso, por cilat janë 20 transferimet më të mëdha të këtij klubi (Foto)

Bayern Munich theu rekordin e klubit me transferimin e Tolisso, por cilat janë 20 transferimet më të mëdha të këtij klubi (Foto)

Bundesliga
Interi arrin marrëveshje me Rudigerin, e kërkon edhe Luis Gustavon

Interi arrin marrëveshje me Rudigerin, e kërkon edhe Luis Gustavon

Serie A
Formacioni më i mirë dhe më i dobët në Bundesliga për sezonin 2016/17 (Foto)

Formacioni më i mirë dhe më i dobët në Bundesliga për sezonin 2016/17 (Foto)

Arbios Kryeziu
Milani rindez interesimin për Gustavon

Milani rindez interesimin për Gustavon

Serie A
Milani të gatshëm për transferimin e Gustavos

Milani të gatshëm për transferimin e Gustavos

Serie A
Milani me katër opsione për mesfushën

Milani me katër opsione për mesfushën

Serie A
Juventusit i refuzohet oferta për Gustavon

Juventusit i refuzohet oferta për Gustavon

Serie A
Kondogbia largohet, vjen Gustavo?

Kondogbia largohet, vjen Gustavo?

Serie A
Nice pasi mori Balotellin dhe Danten, tani projekton dy super goditje të forta në janar

Nice pasi mori Balotellin dhe Danten, tani projekton dy super goditje të forta në janar

Ligue 1
Gustavo konfirmon ofertat nga gjigantët italianë

Gustavo konfirmon ofertat nga gjigantët italianë

Bundesliga
Sissoko kryeson listën e Juves

Sissoko kryeson listën e Juves

Serie A
Juventusi këshillon Gustavon që t’i bëjë ‘puç’ Wolsburgut

Juventusi këshillon Gustavon që t’i bëjë ‘puç’ Wolsburgut

Serie A
Interi dhe Juve e duan Gustavon

Interi dhe Juve e duan Gustavon

Serie A
Juventusi shikon Gustavon si alternativë

Juventusi shikon Gustavon si alternativë

Serie A