LAJMI I FUNDIT:

Klina

51 Artikuj

Arrestohen dy persona për vjedhje në Klinë

Arrestohen dy persona për vjedhje në Klinë

Kronika e Zezë
KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

Kosovë
Protestë kundër ndotjes, apo mbrojtje e importuesve të çimentos?

Protestë kundër ndotjes, apo mbrojtje e importuesve të çimentos?

Kosovë
Njëri nga dy të vdekurit është fëmijë: Policia jep detajet e aksidentit ndërmjet një kamioni dhe një veture në Klinë

Njëri nga dy të vdekurit është fëmijë: Policia jep detajet e aksidentit ndërmjet një kamioni dhe një veture në Klinë

Kronika e Zezë
Aksident ndërmjet një kamioni dhe një veture në Klinë, dy të vdekur

Aksident ndërmjet një kamioni dhe një veture në Klinë, dy të vdekur

Kronika e Zezë
“Mbi 200 herë e kam lajmëru rastin në polici” – Rrëfim i gruas nga Klina që për 17 vjet rresht u dhunua nga burri i saj

“Mbi 200 herë e kam lajmëru rastin në polici” – Rrëfim i gruas nga Klina që për 17 vjet rresht u dhunua nga burri i saj

Kosovë
Muhaxheri: LDK i fiton katër komuna në Rajonin e Dukagjinit

Muhaxheri: LDK i fiton katër komuna në Rajonin e Dukagjinit

Politikë
Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Klinës

Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Klinës

Gorenje Department Store
Gorenje Department Store ska të ndalur, çdo ditë e më afër jush! Shumë shpejt edhe në Klinë

Gorenje Department Store ska të ndalur, çdo ditë e më afër jush! Shumë shpejt edhe në Klinë

Gorenje Department Store
Fshatrat e Klinës vërshohen për herë të dytë brenda pak ditësh, dëme të mëdha materiale

Fshatrat e Klinës vërshohen për herë të dytë brenda pak ditësh, dëme të mëdha materiale

Kosovë
Zenun Elezaj arsyeton mos dhënien e dorëheqjes pasi iu ngrit aktakuza

Zenun Elezaj arsyeton mos dhënien e dorëheqjes pasi iu ngrit aktakuza

Kosovë
Arrestohet “Dervish milici”, i dyshuar për krime lufte në Kosovë

Arrestohet “Dervish milici”, i dyshuar për krime lufte në Kosovë

Kosovë
Burri plagos gruan në Klinë, rrugës për në spital vet-aksidentohet

Burri plagos gruan në Klinë, rrugës për në spital vet-aksidentohet

Kronika e Zezë
Elezaj: Qytetari nga Peja me aktivitet biznesor në Klinë, rezulton i prekur me coronavirus

Elezaj: Qytetari nga Peja me aktivitet biznesor në Klinë, rezulton i prekur me coronavirus

Kosovë
Kryetari i Klinës konfirmon testimin për COVID-19: Isha i ftohur dhe kisha simptoma

Kryetari i Klinës konfirmon testimin për COVID-19: Isha i ftohur dhe kisha simptoma

Kosovë
Historia e jashtëzakonshme e Sanije Deskut, sakrifica e saj ekstreme për të ndihmuar Malishevën

Historia e jashtëzakonshme e Sanije Deskut, sakrifica e saj ekstreme për të ndihmuar Malishevën

Kosovë
Komuna e parë në Kosovë e prekur nga COVID-19, “shpall” fitoren ndaj coronavirusit

Komuna e parë në Kosovë e prekur nga COVID-19, “shpall” fitoren ndaj coronavirusit

Kosovë
Qeveria shfuqizon vendimet për karantinimin e Klinës, Malishevës dhe Vitisë

Qeveria shfuqizon vendimet për karantinimin e Klinës, Malishevës dhe Vitisë

Kosovë
Patën kontakte me pacienten e infektuar me COVID-19, 20 familje vendosen në karantinë

Patën kontakte me pacienten e infektuar me COVID-19, 20 familje vendosen në karantinë

Kosovë
Karantinat në Kosovë të pakontrolluara dhe pa ndihma adekuate

Karantinat në Kosovë të pakontrolluara dhe pa ndihma adekuate

Kosovë
Në Klinë po respektohet karantina, qytetarët lëvizin vetëm për furnizim me ushqime dhe ilaçe

Në Klinë po respektohet karantina, qytetarët lëvizin vetëm për furnizim me ushqime dhe ilaçe

Kosovë
Kryetari i Klinës: Asnjëri nga 40 personat e izoluar nuk ka shenja të coronavirusit

Kryetari i Klinës: Asnjëri nga 40 personat e izoluar nuk ka shenja të coronavirusit

Kosovë
Klinë, grabitet një shtëpi, merret një pushkë gjuetie dhe para të gatshme

Klinë, grabitet një shtëpi, merret një pushkë gjuetie dhe para të gatshme

Kronika e Zezë
Haradinaj feston Krishtlindjet në një familje të Klinës

Haradinaj feston Krishtlindjet në një familje të Klinës

Kosovë