LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store ska të ndalur, çdo ditë e më afër jush! Shumë shpejt edhe në Klinë

Gorenje Department Store ska të ndalur, çdo ditë e më afër jush! Shumë shpejt edhe në Klinë

Me datën 5 gusht, hapet dyqani i 16-të me hapësirë 1600 m2 në Klinë. Dyqani është dizajnuar me standarde evropiane ku ofron ambient të këndshëm, shërbim, cilësi dhe kualitet të lartë të produkteve.

Siç e dimë, Gorenje Department Store ofron gamë të gjerë të produkteve shtëpiake nga brendet si:

– GORENJE – teknikë e bardhë,
– HISENESE – TV,
– XIAOMI – elektronikë ,
– Prity Kamina, Poland Mobilje – mobileri,
– Medio Basso – produkte shtëpiake,
– FreeOn – produkte për fëmijë,
– Pilot Bike – biçikleta,
– Force – aksesorë për biçikleta dhe shumë brende tjera.

Na vizitoni më 5 gusht për të përfituar nga SUPER ZBRITJET në artikuj të caktuar!

Vendi: Klinë
Ora: 10:00
Adresa: Sadik Rama pn. Klinë

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Pushime në plazhin më të bukur në Shëngjin - Rana e Hedhun, ekskluzivitet nga Kompania Shpejtimi

Kompania Turistike Shpejtimi
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Ku ka shqiptarë, ka Birra Peja dhe Go+!

Ku ka shqiptarë, ka Birra Peja dhe Go+!

Devolli Group
Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Nga 24 qershori shtohen linjat e fluturimeve Kosovë-Zvicër dhe anasjelltas, pritet ulje e çmimeve

Ekonomi
Kalo në kategori