LAJMI I FUNDIT:

KB AS Prishtina

20 Artikuj

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Derbi mes Vushtrrisë dhe Vëllaznimit në Ligën e Parë të basketbollit

Basketboll
Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Ndeshjet e xhiros së 15-të në Ligën e Parë: Vëllaznimi sfidohet nga AS Prishtina në rrugëtimin drejt Superligës

Basketboll
Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Vëllaznimi – Borea, derbi i xhiros së pestë në Ligën e Parë

Basketboll
Përfundojnë garat e rregullta në Ligën e Parë, caktohen gjysmëfinalistët

Përfundojnë garat e rregullta në Ligën e Parë, caktohen gjysmëfinalistët

Basketboll
Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Duelet e xhiros së 16-të në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Liga e Parë në basketboll, sfidat e xhiros së 15-të

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Drita fiton Kupën e Ligës së Parë

Drita fiton Kupën e Ligës së Parë

Super Liga
RC Cola Drita-AS Prishtina, finalja e Kupës në Ligën e Parë

RC Cola Drita-AS Prishtina, finalja e Kupës në Ligën e Parë

Basketboll
Përballje dramatike në Kupën e Ligës së Parë, AS Prishtina në finale përballë Dritës

Përballje dramatike në Kupën e Ligës së Parë, AS Prishtina në finale përballë Dritës

Basketboll
Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Dita e dytë në Final 8, përballen rivalët e vjetër

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Liga e Parë në basketboll: Stinori pranveror fillon me derbin mes Dritës dhe AS Prishtinës

Basketboll
Drita fiton derbin ndaj Istogut në Ligën e Parë në basketboll

Drita fiton derbin ndaj Istogut në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Istogu fiton sfidën kryesore në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Liga e Parë në basketboll: RC Cola Drita fiton derbin, AS Prishtina vazhdon me fitore

Liga e Parë në basketboll: RC Cola Drita fiton derbin, AS Prishtina vazhdon me fitore

Basketboll
Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Xhiroja e tretë e Ligës së Parë në basketboll dhuroi sfida interesante

Basketboll
Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Përballje interesante në Ligën e Parë në basketboll

Basketboll
Trepça mposht AS Prishtinën, në takimin e parë të Play Out-it

Trepça mposht AS Prishtinën, në takimin e parë të Play Out-it

Basketboll
Rikthehet basketbolli, të mërkurën sfida e parë e ‘play-out-it’

Rikthehet basketbolli, të mërkurën sfida e parë e ‘play-out-it’

Basketboll
Basketboll, Vëllaznimi fiton Kupën në Ligën e Parë

Basketboll, Vëllaznimi fiton Kupën në Ligën e Parë

Basketboll