LAJMI I FUNDIT:

Kampionati Botëror

351 Artikuj

Fanellat që luajti Messi në Botëror do të dalin në ankand – shuma që kërkohet kalon çdo imagjinatë

Fanellat që luajti Messi në Botëror do të dalin në ankand – shuma që kërkohet kalon çdo imagjinatë

Ndërkombëtare
Messi dhe Zidane ‘thumbojnë’ Ronaldon me një mesazh të koduar

Messi dhe Zidane ‘thumbojnë’ Ronaldon me një mesazh të koduar

Ndërkombëtare
Sepp Blatter e quan organizim absurd Kampionatin Botëror për vitin 2030

Sepp Blatter e quan organizim absurd Kampionatin Botëror për vitin 2030

Përfaqësueset
Van Gaal thotë se humbja e Holandës në Botërorin e vitit 2022 ndaj Argjentinës ishte e manipuluar

Van Gaal thotë se humbja e Holandës në Botërorin e vitit 2022 ndaj Argjentinës ishte e manipuluar

Përfaqësueset
Ish-Miss BumBum bën tatuazh të ri për Messin në pjesën më të famshme të trupit të saj

Ish-Miss BumBum bën tatuazh të ri për Messin në pjesën më të famshme të trupit të saj

Yjet
Rikthehen talljet me Ronaldon ndërkohë që zbulohet statuja e re e Messit

Rikthehen talljet me Ronaldon ndërkohë që zbulohet statuja e re e Messit

Ndërkombëtare
La Liga del kundër FIFA-s për formatin e ri, ia kujton padinë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv

La Liga del kundër FIFA-s për formatin e ri, ia kujton padinë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv

La Liga
Miratohet formati i ri i ‘Kampionatit Botëror 2026’, data e finales dhe zgjerimi i Kupës së Botës për klube

Miratohet formati i ri i ‘Kampionatit Botëror 2026’, data e finales dhe zgjerimi i Kupës së Botës për klube

Ndërkombëtare
Revolucion nga FIFA: Kampionati Botëror i vitit 2026 do të ketë 104 ndeshje apo 40 përballje shtesë

Revolucion nga FIFA: Kampionati Botëror i vitit 2026 do të ketë 104 ndeshje apo 40 përballje shtesë

Ndërkombëtare
Hazard tregon arsyen pse nuk i pëlqente të luajë për Belgjikën në Kampionatin Botëror

Hazard tregon arsyen pse nuk i pëlqente të luajë për Belgjikën në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
‘Një ndeshje që të lë pa frymë’ – Messi me lëvdata për paraqitjen e Mbappes në finale të ‘Katar 2022’

‘Një ndeshje që të lë pa frymë’ – Messi me lëvdata për paraqitjen e Mbappes në finale të ‘Katar 2022’

Ndërkombëtare
All over the world Google leads the search for ChatGPT and World Cup, in Kosovo and Albania dominates Big Brother search

All over the world Google leads the search for ChatGPT and World Cup, in Kosovo and Albania dominates Big Brother search

English
Gjërat që duhet t’i dini për Mbappe: 13 fakte për yllin francez

Gjërat që duhet t’i dini për Mbappe: 13 fakte për yllin francez

Ndërkombëtare
Në të gjithë botën në Google kryeson kërkimi për ChatGPT dhe Botërorin, në Kosovë e Shqipëri dominojnë kërkimet për Big Brother

Në të gjithë botën në Google kryeson kërkimi për ChatGPT dhe Botërorin, në Kosovë e Shqipëri dominojnë kërkimet për Big Brother

Butrint Avdyli
Fansja më tërheqëse e Botërorit – Ivana Knoll tregon figurën trupore nga pushimet në Maldive

Fansja më tërheqëse e Botërorit – Ivana Knoll tregon figurën trupore nga pushimet në Maldive

Yjet
Messi shpërndan fotografi nga pushimet e merituara me familjen

Messi shpërndan fotografi nga pushimet e merituara me familjen

Yjet
‘Anglishtja jote është më e mirë se frëngjishtja ime’ – Cummings më në fund e merr fanellën e Giroud pas mosmarrëveshjes në Katar

‘Anglishtja jote është më e mirë se frëngjishtja ime’ – Cummings më në fund e merr fanellën e Giroud pas mosmarrëveshjes në Katar

Ndërkombëtare
Del në ankand topi, të cilin e goditi Maradona me “Dora e Zotit”

Del në ankand topi, të cilin e goditi Maradona me “Dora e Zotit”

Ndërkombëtare
‘Nëse më duhet të zgjedh njërin’ – Scaloni tregon cilin preferon më shumë, Messin apo Maradonan

‘Nëse më duhet të zgjedh njërin’ – Scaloni tregon cilin preferon më shumë, Messin apo Maradonan

Ndërkombëtare
Publikohen pamjet e dedikimit emocional të Messit në çastet para penalltisë që e konfirmoi Argjentinën kampion bote

Publikohen pamjet e dedikimit emocional të Messit në çastet para penalltisë që e konfirmoi Argjentinën kampion bote

Përfaqësueset
Përfitimet marramendëse të Ronaldos në Arabinë Saudite: 200 milionë euro shtesë për të qenë ambasador i Kampionatit Botëror

Përfitimet marramendëse të Ronaldos në Arabinë Saudite: 200 milionë euro shtesë për të qenë ambasador i Kampionatit Botëror

Ndërkombëtare
Hugo Lloris pensionohet nga Franca

Hugo Lloris pensionohet nga Franca

Përfaqësueset
Parashikohen 13 gjërat e çmendura që mund të ndodhin në futbollin e meshkujve dhe femrave gjatë vitit 2023

Parashikohen 13 gjërat e çmendura që mund të ndodhin në futbollin e meshkujve dhe femrave gjatë vitit 2023

Ndërkombëtare
Fenomeni Messi – regjistrimi i fëmijëve me emrin Lionel shënon rritje të jashtëzakonshme në Argjentinë pas fitores në Kupën e Botës

Fenomeni Messi – regjistrimi i fëmijëve me emrin Lionel shënon rritje të jashtëzakonshme në Argjentinë pas fitores në Kupën e Botës

Yjet