Sensacioni i Kampionatit Botëror, Ivana Knoll, i ka lënë pak vend imagjinatës në publikimin e fotografive nga Maldivet.

Bukuroshja kroate ka qenë mjaft aktive prej se u largua nga Katari, ndërsa kësaj radhe ka vendosur t’i shijojë pushimet në ishujt e Oqeanit Indian.

30-vjeçarja i trajtoi 3.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram me disa fotografi të lezetshme duke pozuar me bikini të zeza.

(Foto: Instagram/knolldoll)

Ivana Knoll vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet - shfaqet në një klub striptizi duke bërë lëvizje provokuese Ivana Knoll vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet - shfaqet në një klub striptizi duke bërë lëvizje provokuese

Në njërën nga pozat, ajo i ka tërhequr sutjenat për të zbuluar ngjyrën që ka marrë nga rrezitja dhe e ka shoqëruar me përshkrimin: “Më në fund pakëz nxirje”.

(Foto: Instagram/knolldoll)

Kujtojmë që Ivana pushtoi botën me paraqitjet e saj në Kampionatin Botëror dhe tashmë ka një armatë të plotë fansash anekënd globit.

Reklama

(Foto: Instagram/knolldoll)

Reklama

Këto ditë ajo ka bëtë një sërë fotosesionesh nga plazhi që i ka shpërndarë për ndjekësit e saj, ndërsa një pozë që tërhoqi vëmendje të madhe ishte ku ajo shfaqej e zhveshur në pjesën e sipërmes duke e mbuluar gjoksin me duar. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/knolldoll)

(Foto: Instagram/knolldoll)

(Foto: Instagram/knolldoll)

(Foto: Instagram/knolldoll)

(Foto: Instagram/knolldoll)