LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lawrence

110 Artikuj

Publikoi fotografitë nudo të aktores Jennifer Lawrence, dënohet me tetë muaj burg hakeri

Publikoi fotografitë nudo të aktores Jennifer Lawrence, dënohet me tetë muaj burg hakeri

Yjet
Lista me 10 aktoret më të paguara gjatë vitit 2018

Lista me 10 aktoret më të paguara gjatë vitit 2018

TV / Film
Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Njëmbëdhjetë të famshmit që nuk përdorin rrjetet sociale

Yjet
Pesëmbëdhjetë truprojet më atraktivë të të famshmëve të cilët rrëmbyen vëmendjen e mediave

Pesëmbëdhjetë truprojet më atraktivë të të famshmëve të cilët rrëmbyen vëmendjen e mediave

Yjet
Jennifer Lawrence: Para marrëdhënies seksuale, të dashurit i detyroja të bënin analizat mjekësore

Jennifer Lawrence: Para marrëdhënies seksuale, të dashurit i detyroja të bënin analizat mjekësore

Yjet
Jennifer Lawrence: Nuk më pëlqen seksi, jam germafobe

Jennifer Lawrence: Nuk më pëlqen seksi, jam germafobe

Yjet
Frizura më e popullarizuar nga ndarje e çmimit Oscars 2018, u rri mirë bash të gjithave (Foto)

Frizura më e popullarizuar nga ndarje e çmimit Oscars 2018, u rri mirë bash të gjithave (Foto)

Flokë dhe stil
Pas pengimit në shkallë dhe rrëzimit në tepih të kuq në edicionet e kaluara në ‘Oscars’, këtë vit Lawrence vendosi të kalonte mbi karrige me verë në dorë

Pas pengimit në shkallë dhe rrëzimit në tepih të kuq në edicionet e kaluara në ‘Oscars’, këtë vit Lawrence vendosi të kalonte mbi karrige me verë në dorë

Yjet
“Red Sparrow”, film i bukur dhe brutal që përmban skena erotike e tortura

“Red Sparrow”, film i bukur dhe brutal që përmban skena erotike e tortura

TV / Film
Jennifer Lawrance: Nuk jam në lidhje me Brad Pittin, vetëm njëherë e kam takuar rastësisht

Jennifer Lawrance: Nuk jam në lidhje me Brad Pittin, vetëm njëherë e kam takuar rastësisht

Yjet
Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

TV / Film
Lawrence ka qenë në makth gjatë xhirimit të skenave erotike në filmin “Red Sparrow”

Lawrence ka qenë në makth gjatë xhirimit të skenave erotike në filmin “Red Sparrow”

TV / Film
Jennifer Lawrence tregon arsyen pse e la shkollën: Kurrë nuk e kam konsideruar veten të mençur

Jennifer Lawrence tregon arsyen pse e la shkollën: Kurrë nuk e kam konsideruar veten të mençur

Yjet
Lawrence nuk mendon se Kim Kardashian e konsideron shoqe

Lawrence nuk mendon se Kim Kardashian e konsideron shoqe

Po Flitet
Harvey Weinstein falje publike Meryl Streep dhe Jennifer Lawrence

Harvey Weinstein falje publike Meryl Streep dhe Jennifer Lawrence

Po Flitet
Lawrence do të pushojë nga aktrimi që t’i përkushtohet luftës kundër korrupsionit

Lawrence do të pushojë nga aktrimi që t’i përkushtohet luftës kundër korrupsionit

Po Flitet
Karlie Kloss pjesë e skuadrës së Taylor Swift, por shoqërohet me armiken e këngëtares

Karlie Kloss pjesë e skuadrës së Taylor Swift, por shoqërohet me armiken e këngëtares

Po Flitet
Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)

Katërmbëdhjetë yjet që nuk shpenzojnë para të tepërta në luks (Foto)

Yjet
Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Pesëmbëdhjetë fustanet e yjeve në tapetin e kuq të “Oscar” që hynë në histori (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Yjet
Po të mos ishte aktore, Lawrence do të bëhej dizajnuese e enterierit

Po të mos ishte aktore, Lawrence do të bëhej dizajnuese e enterierit

Yjet
Trembëdhjetë koincidencat e pabesueshme që na lindin më shumë pyetje rreth botës ku jetojmë (Foto)

Trembëdhjetë koincidencat e pabesueshme që na lindin më shumë pyetje rreth botës ku jetojmë (Foto)

Interesante
Brad Pitt dhe Jennifer Lawrence janë çift?! (Foto)

Brad Pitt dhe Jennifer Lawrence janë çift?! (Foto)

Po Flitet
Lawrence do të tërhiqet nga filmat dhe do të ndërtojë një fermë

Lawrence do të tërhiqet nga filmat dhe do të ndërtojë një fermë

Yjet