LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë të famshmit të cilët kanë ngjashmëri “të frikshme” me personalitetet e vjetra

Pesëmbëdhjetë të famshmit të cilët kanë ngjashmëri “të frikshme” me personalitetet e vjetra
8. Si Joseph Stalin dhe Sergio Ramos arritën të bëheshin udhëheqës.

Ne besojmë se pothuajse gjithkush gjithmonë ka dashur të takojë binjakët e tyre.

Për fat të keq, shanset për këtë nuk janë aq të mëdha.

Shkencëtarët pohojnë se ekziston vetëm një në 135 raste që sozia juaj e saktë aktualisht jeton diku në botë.

Njëzet imazhe që tregojnë se si u realizuan skenat e filmave fantashkencë
Lexo po ashtu Njëzet imazhe që tregojnë se si u realizuan skenat e filmave fantashkencë

Mundësia e kësaj ndodhie mund të jetë më e madhe nëse nuk përqendrohemi në kohët aktuale dhe nuk kthehemi në histori.

Bright Side gjeti 15 të famshëm, binjakët e papritur të të cilëve na çuditën.

1. Harold Innis dhe Eminem, “A do të ngrihesh vërtetë Slim Shady Slim?”

2. “Ky është mikja ime në moshën 13 vjeçare”. A është ajo apo ajo duket si motra e Natalie Portman?

3. Fidel Castro dhe James Franco tregojnë se është koha për të filluar besimin në rimishërimin.

4. Rose Lane dhe Maggie Gyllenhaal duken shumë njësoj.

5. Duket se “Friends” mund të jetë filmuar në shekullin XIX me John Breckinridge në vend të Matthew Perry.

6. Paul Walker duket si djali i John Steinbeck.

7. “Nëna ime rreth vitit 1970”. Ne mendojmë se ajo mund të zëvendësojë Emma Watson në “E bukura dhe bisha”.

8. Si Joseph Stalin dhe Sergio Ramos arritën të bëheshin udhëheqës.

9. Ginger Rogers dhe Christina Aguilera kushtuan jetën e tyre për të kënduar, vallëzuar dhe filmuar.

10. Ndoshta John Mitchel donte të bëhej aktor gjatë jetës së tij dhe Tom Hiddleston e bëri atë më vonë, kush e di?

11. “Nëna ime duket si Princesha Diana”.

12. Ne çuditemi kur shohim Zubaida Tharwat dhe Jennifer Lawrence.

13. Jesse Pomeroy ishte një vrasës serial dhe Robbie Williams gjithashtu mund të shpërthejë zemrat me pamjen e tij.

14. Kjo është një pikturë në një muze në Spanjë, por Michael Cera është i vetmi që ne mund ta shohim këtu.

15. Ilya Mechnikov studioi imunitetin dhe Robin Williams e përmirësoi atë me të qeshur.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Magazina
Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Magazina
Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert: Nuk ishte në dorën time

Magazina
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Oficeri i policisë nuk e njohu Justin Timberlake në momentin që e ndaloi për shkak se drejtoi makinën në gjendje të dehur

Magazina
Kalo në kategori