LAJMI I FUNDIT:

Tom Hiddleston

25 Artikuj

Është fejuar aktori Tom Hiddleston

Është fejuar aktori Tom Hiddleston

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Agron Shala
Viti 1981: Republikë, Kushtetutë, ja me hatër ja me luftë

Viti 1981: Republikë, Kushtetutë, ja me hatër ja me luftë

Agron Shala
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët që regjisorët nuk iu besojnë më role të mëdha në filma

Dymbëdhjetë aktorët që regjisorët nuk iu besojnë më role të mëdha në filma

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit të cilët kanë ngjashmëri “të frikshme” me personalitetet e vjetra

Pesëmbëdhjetë të famshmit të cilët kanë ngjashmëri “të frikshme” me personalitetet e vjetra

Yjet
Njëzetekatër të famshmit që nuk kanë nevojë për grim për të portretizuar njëri-tjetrin

Njëzetekatër të famshmit që nuk kanë nevojë për grim për të portretizuar njëri-tjetrin

Yjet
Yjet e filmave me superheronj dhe dublerët e tyre

Yjet e filmave me superheronj dhe dublerët e tyre

Yjet
Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

Shtatëmbëdhjetë aktorët që me mjeshtëri i sollën subjektet e tyre të famshme në jetë

TV / Film
Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

Vazhdimi i ri i “Avengers” grumbullon të gjithë superheronjtë (Video)

TV / Film
Mësohet arsyeja pse Tom Hiddleston nuk do ta luajë James Bondin

Mësohet arsyeja pse Tom Hiddleston nuk do ta luajë James Bondin

TV / Film
“Ky planet nuk është i yni”, shikoni trailerin e ri të filmit për King Kongun (Video)

“Ky planet nuk është i yni”, shikoni trailerin e ri të filmit për King Kongun (Video)

TV / Film
Kush do të jetë Bondi i ardhshëm? Tom Hardy nuk e mohon

Kush do të jetë Bondi i ardhshëm? Tom Hardy nuk e mohon

TV / Film
Sjellje të pahijshme të Nicole Kidman: Ndërpreu intervistën e kolegut, fyeu kamerierët dhe shumëçka tjetër (Video)

Sjellje të pahijshme të Nicole Kidman: Ndërpreu intervistën e kolegut, fyeu kamerierët dhe shumëçka tjetër (Video)

Yjet
“La La Land” me rekord në Golden Globes (Foto/Video)

“La La Land” me rekord në Golden Globes (Foto/Video)

TV / Film
Oferta marramendëse për Craig, a do të vazhdojë me rolin e Bondit?

Oferta marramendëse për Craig, a do të vazhdojë me rolin e Bondit?

TV / Film
Si do të jetë filmi i ri për King Kongun (Video)

Si do të jetë filmi i ri për King Kongun (Video)

TV / Film
Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

TV / Film
Ish-i dashuri nuk e ka harruar, argëtohet me një femër që ngjan me Rita Orën (Foto)

Ish-i dashuri nuk e ka harruar, argëtohet me një femër që ngjan me Rita Orën (Foto)

Po Flitet
Një tjetër femër e do rolin e James Bondit

Një tjetër femër e do rolin e James Bondit

TV / Film
Bondi ardhshëm mund të jetë femër

Bondi ardhshëm mund të jetë femër

TV / Film
Skenat erotike nga seriali ‘çmendën’ audiencën (Foto, +18)

Skenat erotike nga seriali ‘çmendën’ audiencën (Foto, +18)

TV / Film