LAJMI I FUNDIT:

Java e Modës në Londër

21 Artikuj

Influencueset me ndikimin më të madh në botë aktualisht

Influencueset me ndikimin më të madh në botë aktualisht

Karriera
Kanye West i befason të gjithë duke shkuar me shapka në Javën e Modës në Londër

Kanye West i befason të gjithë duke shkuar me shapka në Javën e Modës në Londër

Yjet
Dizajnerët nderojnë Mbretëreshën Elizabeth II në Javën e Modës në Londër

Dizajnerët nderojnë Mbretëreshën Elizabeth II në Javën e Modës në Londër

Moda
Iris Law vishet me fustanin Versace me lidhëse të veshur dikur nga Beyonce

Iris Law vishet me fustanin Versace me lidhëse të veshur dikur nga Beyonce

Modë
Veshjet e yjeve gjatë Javës së Modës në Londër

Veshjet e yjeve gjatë Javës së Modës në Londër

Modë
Dizajnerja shqiptare, Nensi Dojaka prezanton koleksionin e ri gjatë Javës së Modës në Londër

Dizajnerja shqiptare, Nensi Dojaka prezanton koleksionin e ri gjatë Javës së Modës në Londër

Modë
Java e Modës në Londër zbulon: Këta do të jenë katër trendët kryesorë në pranverë!

Java e Modës në Londër zbulon: Këta do të jenë katër trendët kryesorë në pranverë!

Moda
Moment krenarie: Kate Moss shikon plot emocione vajzën e saj 18 vjeçare teksa modelon në Javën e Modës në Londër

Moment krenarie: Kate Moss shikon plot emocione vajzën e saj 18 vjeçare teksa modelon në Javën e Modës në Londër

Modë
Java e Modës në Londër fillon nesër: Ja se si mund të përfshiheni nga komoditeti i shtëpisë tuaj

Java e Modës në Londër fillon nesër: Ja se si mund të përfshiheni nga komoditeti i shtëpisë tuaj

Moda
Dukjet më të mira nga Java e Modës në Londër

Dukjet më të mira nga Java e Modës në Londër

Modë
Java e Modës në Londër do të përfshijë një përzierje të ngjarjeve fizike dhe dixhitale

Java e Modës në Londër do të përfshijë një përzierje të ngjarjeve fizike dhe dixhitale

Modë
Marka Dior do të zhvillojë shfaqjen e parë të madhe të verës pas COVID-19

Marka Dior do të zhvillojë shfaqjen e parë të madhe të verës pas COVID-19

Modë
Java e Modës në Londër do të bëhet në mënyrë digjitale dhe është e hapur për të gjithë, ja si të përfshiheni

Java e Modës në Londër do të bëhet në mënyrë digjitale dhe është e hapur për të gjithë, ja si të përfshiheni

Modë
Çfarë është një Javë e Modës pa shfaqje të modës? Në Londër, do ta zbulojmë

Çfarë është një Javë e Modës pa shfaqje të modës? Në Londër, do ta zbulojmë

Modë
Dizajnerët po bëjnë thirrje që industria e modës të ndryshojë oraret e Javëve të Modës

Dizajnerët po bëjnë thirrje që industria e modës të ndryshojë oraret e Javëve të Modës

Modë
Java e modës do të duket plotësisht ndryshe këtë vit

Java e modës do të duket plotësisht ndryshe këtë vit

Modë
Për të nxitur shitjet, Java e Modës në Londër do të transmetohet në një platformë dixhitare

Për të nxitur shitjet, Java e Modës në Londër do të transmetohet në një platformë dixhitare

Modë
E veshur me fustan transparent, Rita Ora për pak tregon gjoksin në Javën e Modës në Londër

E veshur me fustan transparent, Rita Ora për pak tregon gjoksin në Javën e Modës në Londër

Yjet
Ç’solli të re Java e Modës në Londër?

Ç’solli të re Java e Modës në Londër?

Modë
Protestojnë të zhveshura kundër përdorimit të lëkurës së kafshëve në industrinë e tekstilit (Foto)

Protestojnë të zhveshura kundër përdorimit të lëkurës së kafshëve në industrinë e tekstilit (Foto)

Interesante
Mirëpritet në pasarelë, modelja që ka një këmbë protezë (Video)

Mirëpritet në pasarelë, modelja që ka një këmbë protezë (Video)

Interesante