Siç kemi parë gjatë gjithë kësaj pandemie, turma e modës di si të bëhet krijuese kur përballet me një sfidë.

Java e Modës në Londër ka qenë gjithmonë shtëpia e modës më eksperimentale.

Edhe këtë vit dizajnerët shfaqën ide shumë të nevojshme të siluetave fantastike dhe kombinime mbresëlënëse të ngjyrave.

Disa nga modelet që u panë më shumë ishin kominoshe dhe fustane të gjata ose treçerekëshe.

Nga veshjet me zinxhirë dhe ato shumë ngjyrëshe, më të bukurat i gjeni më poshtë:

/Telegrafi/