LAJMI I FUNDIT:

Indiana Pacers

98 Artikuj

Boston Celtics kampion në Konferencën e Lindjes, kalojnë në finalen e madhe të NBA

Boston Celtics kampion në Konferencën e Lindjes, kalojnë në finalen e madhe të NBA

NBA
Celtics triumfojnë edhe në ndeshjen e tretë, vetëm një fitore larg finales

Celtics triumfojnë edhe në ndeshjen e tretë, vetëm një fitore larg finales

NBA
Boston Celtics fiton edhe ndeshjen e dytë finale ndaj Indiana Pacers, shkëlqen Brown

Boston Celtics fiton edhe ndeshjen e dytë finale ndaj Indiana Pacers, shkëlqen Brown

NBA
Spektakël në TD Garden, Boston Celtics mposht Indianan pas vazhdimeve dhe merr fitoren e parë në finalen e Konferencës

Spektakël në TD Garden, Boston Celtics mposht Indianan pas vazhdimeve dhe merr fitoren e parë në finalen e Konferencës

NBA
Nuggets dhe Pacers barazojnë serinë gjysmëfinale ndaj Timberwolves dhe Knicks

Nuggets dhe Pacers barazojnë serinë gjysmëfinale ndaj Timberwolves dhe Knicks

NBA
Denver Nuggets dhe Indiana Pacers marrin fitoret e shpresës

Denver Nuggets dhe Indiana Pacers marrin fitoret e shpresës

NBA
Katër ndeshje katër fitore nga skuadrat vendase, Boston, Milwaukee, Oklahoma dhe La Clippers në epërsi

Katër ndeshje katër fitore nga skuadrat vendase, Boston, Milwaukee, Oklahoma dhe La Clippers në epërsi

NBA
Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

NBA
Gara e shkathtësive në NBA fitohet nga tre yjet e Indiana Pacers

Gara e shkathtësive në NBA fitohet nga tre yjet e Indiana Pacers

NBA
Premio e paimagjinueshme që kanë fituar basketbollistët e Lakers pas triumfit në finalen e Kupës së NBA

Premio e paimagjinueshme që kanë fituar basketbollistët e Lakers pas triumfit në finalen e Kupës së NBA

NBA
Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

Lakers fiton edicionin e parë të Kupës në NBA, LeBron James shpallet MVP

NBA
LA Lakers dhe Indiana Pacerc do të luajnë në finalen e madhe të Kupës NBA

LA Lakers dhe Indiana Pacerc do të luajnë në finalen e madhe të Kupës NBA

NBA
U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

NBA


mob5