LAJMI I FUNDIT:
Hector Bellerin

Hector Bellerin

163 Artikuj

Në vend se të fitojë nga largimi i lojtarëve, Barcelona po humb

Në vend se të fitojë nga largimi i lojtarëve, Barcelona po humb

La Liga
Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

La Liga
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Mourinho ka kërkuar shitjen e Karsdorp, Roma mendon transferimin e Bellerin

Mourinho ka kërkuar shitjen e Karsdorp, Roma mendon transferimin e Bellerin

Serie A
Një formacion i rrezikshëm i ‘harruar’ nga Luis Enrique që ka mbetur pa Botëror

Një formacion i rrezikshëm i ‘harruar’ nga Luis Enrique që ka mbetur pa Botëror

Shkumbin Pireva
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Barcelona prezanton Bellerinin, mbrojtësi iu bashkua si futbollist i lirë pasi prishi kontratën me Arsenalin

Barcelona prezanton Bellerinin, mbrojtësi iu bashkua si futbollist i lirë pasi prishi kontratën me Arsenalin

La Liga
Barcelona shumë afër transferimit të Bellerin

Barcelona shumë afër transferimit të Bellerin

La Liga
Lista e transferimeve që mund të ndodhin nga tani deri më 1 shtator

Lista e transferimeve që mund të ndodhin nga tani deri më 1 shtator

Ndërkombëtare
Barcelona konsideron transferimin e Bellerinit

Barcelona konsideron transferimin e Bellerinit

La Liga
Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Shkumbin Pireva
La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

Premier League
Bellerin për luftën në Ukrainë: Konfliktet si ai në Palestinë injorohen, ky është racizëm

Bellerin për luftën në Ukrainë: Konfliktet si ai në Palestinë injorohen, ky është racizëm

La Liga
Bellerin kthehet në ‘Camp Nou’, stadiumin ku ëndërronte të luante sa ishte pjesë e La Masias

Bellerin kthehet në ‘Camp Nou’, stadiumin ku ëndërronte të luante sa ishte pjesë e La Masias

La Liga
Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Ndërkombëtare
Arrihet marrëveshja: Bellerin po i bashkohet Real Betisit

Arrihet marrëveshja: Bellerin po i bashkohet Real Betisit

Premier League
Arsenali thuhet se ka pranuar huazimin e Bellerinit te Interi

Arsenali thuhet se ka pranuar huazimin e Bellerinit te Interi

Serie A
Agjenti i Bellerinit do të takohet me Interin

Agjenti i Bellerinit do të takohet me Interin

Serie A
Marotta flet për transferimet e mundshme të Bellerinit dhe Tellesit te Interi

Marotta flet për transferimet e mundshme të Bellerinit dhe Tellesit te Interi

Serie A
Interi arrin marrëveshje me Bellerinin, por ende po negocion me Arsenalin

Interi arrin marrëveshje me Bellerinin, por ende po negocion me Arsenalin

Serie A
Bellerin bën presion për t’u bashkuar me Interin

Bellerin bën presion për t’u bashkuar me Interin

Serie A
Hakimi drejt transferimit te PSG, Interi gjen zëvendësuesin e marokenit në Angli

Hakimi drejt transferimit te PSG, Interi gjen zëvendësuesin e marokenit në Angli

Serie A
Interi etiketon tre emra të mundshëm si pasues të Hakimit

Interi etiketon tre emra të mundshëm si pasues të Hakimit

Serie A