LAJMI I FUNDIT:

Mourinho ka kërkuar shitjen e Karsdorp, Roma mendon transferimin e Bellerin

Mourinho ka kërkuar shitjen e Karsdorp, Roma mendon transferimin e Bellerin

Hector Bellerin u rikthye te Barcelona pas 11 viteve të kaluara jashtë Camp Nou.

Megjithatë rikthimi në Camp Nou nuk ka shkuar siç kishte menduar anësori spanjoll, pasi nuk ka pasur shumë hapësira.

Mbrojtësi i djathtë ka luajtur vetëm pesë ndeshje deri më tani, tre në La Liga dhe dy të tjera në Ligën e Kampionëve.

27-vjeçari mund të largohet nga Barcelona qysh në afatin kalimtar të janarit, pasi dëshiron të luaj rregullisht.

Calciomercato ka raportuar se Roma është duke u interesuar për transferimin e anësorit spanjoll gjatë afatit kalimtar të janarit.

Jose Mourinho ka kërkuar largimin e holandezit Rick Karsdorp dhe Bellerin shihet si zgjidhja ideale për krahun e djathtë të mbrojtjes.

Reklama

Gjiganti italian kërkon afrimin e Bellerin si huazim me të drejtë blerje në verën e vitit 2023. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Sport

Më shumë
Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Lista me trajnerët më të paguar në botë, fituesi i shumëfishtë i Ligës së Kampionëve është i shtati

Ndërkombëtare
Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Humbi 1 milion euro në një dorë pokeri, reagimi i çuditshëm i Neymarit ka befasuar të gjithë

Ligue 1
Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Ndërkombëtare
Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Serie A
Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

La Liga
Abramovich financoi fshehurazi klubin holandez duke investuar 117 milionë euro

Abramovich financoi fshehurazi klubin holandez duke investuar 117 milionë euro

Ligat tjera
Kalo në kategori