LAJMI I FUNDIT:
Barcelona

Barcelona

16892 Artikuj

Gundogan po mendon largimin nga Barcelona, gati një kontratë e pasur për mesfushorin

Gundogan po mendon largimin nga Barcelona, gati një kontratë e pasur për mesfushorin

La Liga
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

La Liga
“Është ende një ëndërr”, ish-objektivi i Barcelonës mbetet i vendosur t’u bashkohet atyre në të ardhmen

“Është ende një ëndërr”, ish-objektivi i Barcelonës mbetet i vendosur t’u bashkohet atyre në të ardhmen

La Liga
Nico Williams drejt Ligës Premier?

Nico Williams drejt Ligës Premier?

La Liga
Alexander-Arnold nuk heziton të emërojë lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Alexander-Arnold nuk heziton të emërojë lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Ndërkombëtare
Gjiganti evropian rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williamsit

Gjiganti evropian rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williamsit

Ligue 1
Barcelona befason me objektivin e zëvendësuesit afatgjatë të Lewandowskit

Barcelona befason me objektivin e zëvendësuesit afatgjatë të Lewandowskit

Ndërkombëtare
Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Tifozët e PSG-së kërkojnë që Nasser Al-Khelaifi të transferojë yllin e Barcelonës

Ligue 1
Shanset e skuadrave për të fituar Ligën e Kampionëve për sezonin e ri – Real Madridi i dyti

Shanset e skuadrave për të fituar Ligën e Kampionëve për sezonin e ri – Real Madridi i dyti

Liga e Kampionëve
Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t’u bashkohet

Nëse Barcelona nuk ia rritë pagën, babai i Lamine Yamal identifikon dy klube që djali i tij mund t’u bashkohet

La Liga
Zbulohet paga e Yamal tek Barcelona – Williams fiton dhjetë herë më shumë tek Bilbao

Zbulohet paga e Yamal tek Barcelona – Williams fiton dhjetë herë më shumë tek Bilbao

La Liga
“Thjesht duhet ta transferoni atë” – legjenda e Barcelonës këshillon katalunasit për një transferim

“Thjesht duhet ta transferoni atë” – legjenda e Barcelonës këshillon katalunasit për një transferim

Premier League
Hansi Flick ka përgatitur listën e lojtarëve që nuk i do tek Barcelona sezonin e ardhshëm

Hansi Flick ka përgatitur listën e lojtarëve që nuk i do tek Barcelona sezonin e ardhshëm

La Liga
“Unë absolutisht e dua atë djalosh” – legjenda Cantona zbulon pse ai është tifoz i madh i Yamal

“Unë absolutisht e dua atë djalosh” – legjenda Cantona zbulon pse ai është tifoz i madh i Yamal

La Liga
Barcelona afër transferimit të tre lojtarëve që shkëlqyen në Euro 2024

Barcelona afër transferimit të tre lojtarëve që shkëlqyen në Euro 2024

La Liga
Tifozi i kërkon Laportas transferimin e Nico Williams, presidenti i katalunasve i përgjigjet menjëherë

Tifozi i kërkon Laportas transferimin e Nico Williams, presidenti i katalunasve i përgjigjet menjëherë

La Liga
Barcelona dhe Real Madridi në bisedime me top mesfushorin që ka mbetur pa ekip

Barcelona dhe Real Madridi në bisedime me top mesfushorin që ka mbetur pa ekip

La Liga
Barcelona ka pasur kontakte me agjentët e Olmos, Fabrizio Romano jep detaje të reja rreth çmimit të lojtarit

Barcelona ka pasur kontakte me agjentët e Olmos, Fabrizio Romano jep detaje të reja rreth çmimit të lojtarit

Bundesliga
Fati largohet nga Barcelona, por jo nga La Liga – klubi i njohur shpreh interesim për të

Fati largohet nga Barcelona, por jo nga La Liga – klubi i njohur shpreh interesim për të

La Liga
Hansi Flick zbulon tipin e lojtarit që i duhet patjetër Barcelonës për të arritur suksese

Hansi Flick zbulon tipin e lojtarit që i duhet patjetër Barcelonës për të arritur suksese

La Liga
Largimi i Sergi Robertos, Barcelona e ka vetëm një lojtar prioritet për krahun e djathtë të mbrojtjes

Largimi i Sergi Robertos, Barcelona e ka vetëm një lojtar prioritet për krahun e djathtë të mbrojtjes

La Liga
N’Golo Kante lidhet me një transferim sensacional tek gjiganti spanjoll

N’Golo Kante lidhet me një transferim sensacional tek gjiganti spanjoll

La Liga
Joao Felix po bëhet me ekip të ri, rikthimi tek Barcelona pothuajse i pamundur

Joao Felix po bëhet me ekip të ri, rikthimi tek Barcelona pothuajse i pamundur

La Liga


mob5