LAJMI I FUNDIT:

Fernando Hierro

28 Artikuj

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Yjet
Ekipi i ëndrrave në histori të Real Madridit – CR7 dhe Luka Modric, nuk ka vend për ‘Fenomenin’ Ronaldo dhe Raulin

Ekipi i ëndrrave në histori të Real Madridit – CR7 dhe Luka Modric, nuk ka vend për ‘Fenomenin’ Ronaldo dhe Raulin

La Liga
Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

La Liga
Çfarë do të ndodhte? 13 transferimet që do të ndryshonin historinë e futbollit

Çfarë do të ndodhte? 13 transferimet që do të ndryshonin historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Nga Ronald Koeman te Achraf Hakimi: Mbrojtësit që janë ‘sulmues në zemër’ dhe kanë shënuar më së shumti në karrierë

Nga Ronald Koeman te Achraf Hakimi: Mbrojtësit që janë ‘sulmues në zemër’ dhe kanë shënuar më së shumti në karrierë

Ndërkombëtare
Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

La Liga
Del Bosque-Zidane, Hierro-Ramos, Beckham-Mbappe dhe titulli i La Ligas – A po i përsëritet Realit sezoni 2002/2003

Del Bosque-Zidane, Hierro-Ramos, Beckham-Mbappe dhe titulli i La Ligas – A po i përsëritet Realit sezoni 2002/2003

La Liga
Legjenda Fernando Hierro: Real Madridi duhet të nënshkruajë me Haaland dhe Mbappe

Legjenda Fernando Hierro: Real Madridi duhet të nënshkruajë me Haaland dhe Mbappe

Ndërkombëtare
Ramos, CR7, Raul – formacioni më i mirë i Real Madridit në epokën e Ligës së Kampionëve

Ramos, CR7, Raul – formacioni më i mirë i Real Madridit në epokën e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ramos nuk ka të ndalur edhe pas rikthimit të futbollit – barazon rekordin e madh të Koeman

Ramos nuk ka të ndalur edhe pas rikthimit të futbollit – barazon rekordin e madh të Koeman

La Liga
Ramos fton në dasmë Piquen, Beckhamin dhe shumë kolegë – por jo edhe Ronaldon

Ramos fton në dasmë Piquen, Beckhamin dhe shumë kolegë – por jo edhe Ronaldon

Po Flitet
Guti zgjedh formacionin më të mirë në histori dhe atë aktual

Guti zgjedh formacionin më të mirë në histori dhe atë aktual

Ndërkombëtare
Nga Dani Alves e Cristiano Ronaldo te Laudrup: Dhjetë golat më të mirë në histori të El Classicos së Copa del Rey

Nga Dani Alves e Cristiano Ronaldo te Laudrup: Dhjetë golat më të mirë në histori të El Classicos së Copa del Rey

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë në histori të La Ligas: Nga Cristiano Ronaldo te Lionel Messi, Johan Cruyff e Alfredo Di Stefano

Formacioni më i mirë në histori të La Ligas: Nga Cristiano Ronaldo te Lionel Messi, Johan Cruyff e Alfredo Di Stefano

La Liga
Luis Enrique, trajner i ri i Spanjës

Luis Enrique, trajner i ri i Spanjës

Përfaqësueset
Hierro largohet nga kombëtarja e Spanjës pas Botërorit

Hierro largohet nga kombëtarja e Spanjës pas Botërorit

Përfaqësueset
Sherri te Spanja për gjuajtjen e penalltive, Costa kundër trajnerit Hierro

Sherri te Spanja për gjuajtjen e penalltive, Costa kundër trajnerit Hierro

Përfaqësueset
Hierro: Kisha kënaqësinë të isha trajner i Spanjës, e ardhmja nuk varet nga unë

Hierro: Kisha kënaqësinë të isha trajner i Spanjës, e ardhmja nuk varet nga unë

Përfaqësueset
Hierro i shqetësuar: Duhet ta kritikojmë vetveten, ky nuk është rrugëtimi ynë

Hierro i shqetësuar: Duhet ta kritikojmë vetveten, ky nuk është rrugëtimi ynë

Përfaqësueset
Sokoli: Spanja nuk ka siguri dhe me këtë lojë nuk bind për të qenë favorit

Sokoli: Spanja nuk ka siguri dhe me këtë lojë nuk bind për të qenë favorit

Sport
Hierro: Jemi si familje, nuk do ta ndërroja asnjë lojtar me Cristianon

Hierro: Jemi si familje, nuk do ta ndërroja asnjë lojtar me Cristianon

Përfaqësueset
Hierro: Kemi respekt për Portugalinë, por besoj te futbollistët që drejtoj

Hierro: Kemi respekt për Portugalinë, por besoj te futbollistët që drejtoj

Përfaqësueset
Hierro: Nuk kemi kohë për diskutime, duhet të shkojmë përpara

Hierro: Nuk kemi kohë për diskutime, duhet të shkojmë përpara

Përfaqësueset
Ramos pas dramës me Lopeteguin: Spanja është e bashkuar

Ramos pas dramës me Lopeteguin: Spanja është e bashkuar

Përfaqësueset