LAJMI I FUNDIT:

Fantazma

73 Artikuj

Si duhet të silleni me ‘një fantazmë’ në jetën tuaj?

Si duhet të silleni me ‘një fantazmë’ në jetën tuaj?

Lifestyle
Shoferi amerikan thotë se u ndeshë me një fantazmë derisa po lëvizte në autostradë, pamjet që kapën momentin ishin edhe më tmerruese

Shoferi amerikan thotë se u ndeshë me një fantazmë derisa po lëvizte në autostradë, pamjet që kapën momentin ishin edhe më tmerruese

Virale
Presidenti meksikan shpërndan fotografi interesante, pretendon se shfaqin fantazmën pyjore që ngjan me një kukull

Presidenti meksikan shpërndan fotografi interesante, pretendon se shfaqin fantazmën pyjore që ngjan me një kukull

Interesante
Gjeni fantazmat midis pandave: Enigma e cila vërtet do t’ju mundojë shumë

Gjeni fantazmat midis pandave: Enigma e cila vërtet do t’ju mundojë shumë

Trend
Historia e gjatë e martesave me fantazmat në Kinë: Si të gjenden bashkëshortët për të ndjerët?

Historia e gjatë e martesave me fantazmat në Kinë: Si të gjenden bashkëshortët për të ndjerët?

Lifestyle
Në Angli kapet ‘murgu fantazmë’ dhe ogurzi, i cili iu shmang kamerave për një dekadë

Në Angli kapet ‘murgu fantazmë’ dhe ogurzi, i cili iu shmang kamerave për një dekadë

Interesante
Viziton ishullin e ‘frikshëm’, irlandezja ndjehet e ‘parehatshme’ pasi që një ‘fytyrë e një fantazme’ shfaqet pas saj

Viziton ishullin e ‘frikshëm’, irlandezja ndjehet e ‘parehatshme’ pasi që një ‘fytyrë e një fantazme’ shfaqet pas saj

Fun Lajme
Gjuetarët e fantazmave e detyrojnë britaniken që ta lëshojë shtëpinë e “pushtuar” nga një fantazmë

Gjuetarët e fantazmave e detyrojnë britaniken që ta lëshojë shtëpinë e “pushtuar” nga një fantazmë

Interesante
Gruaja e cila thotë se po martohet me një fantazmë pohon se po ‘kërcënohen të dy me ekzorcizëm’

Gruaja e cila thotë se po martohet me një fantazmë pohon se po ‘kërcënohen të dy me ekzorcizëm’

Interesante
Testi i personalitetit: Zgjidhni një fantazmë dhe zbuloni se çfarë sekreti të veçantë fsheh karakteri juaj

Testi i personalitetit: Zgjidhni një fantazmë dhe zbuloni se çfarë sekreti të veçantë fsheh karakteri juaj

Lifestyle
Gruaja publikon pamjet – momenti kur ‘fantazma’ duket se godet shishen me birrë dhe e hedh në tokë në një pijetore

Gruaja publikon pamjet – momenti kur ‘fantazma’ duket se godet shishen me birrë dhe e hedh në tokë në një pijetore

Interesante
Britanikja pretendon se një fantazmë e ligë kishte pushtuar shtëpinë e saj për tre vjet: Më tërhiqte dhe më ngjitej nga rrobat e mia

Britanikja pretendon se një fantazmë e ligë kishte pushtuar shtëpinë e saj për tre vjet: Më tërhiqte dhe më ngjitej nga rrobat e mia

Interesante
I lëvizë karrigia para syve, vajza nga Kardifi pretendon se kafiteria e saj u “pushtua nga fantazmat” – madje ka publikuar pamjet e këtij momenti

I lëvizë karrigia para syve, vajza nga Kardifi pretendon se kafiteria e saj u “pushtua nga fantazmat” – madje ka publikuar pamjet e këtij momenti

Fun Lajme
Çfarë është kjo? Kërkuesi i ‘Google Maps’ identifikon një statujë të frikshme në objektin e braktisur në Çernobil

Çfarë është kjo? Kërkuesi i ‘Google Maps’ identifikon një statujë të frikshme në objektin e braktisur në Çernobil

Interesante
Fantazmat në ëndërr: Ç’kuptim kanë, mësojeni tani!

Fantazmat në ëndërr: Ç’kuptim kanë, mësojeni tani!

Lifestyle
Për t’u siguruar se do të qëndrojnë të mbyllur nëpër shtëpi në kohën e pandemisë së COVID-19, vishen si “fantazma” për t’i frikësuar ata që shkelin rregullat

Për t’u siguruar se do të qëndrojnë të mbyllur nëpër shtëpi në kohën e pandemisë së COVID-19, vishen si “fantazma” për t’i frikësuar ata që shkelin rregullat

Fun Lajme
Llogaritet si “Ferri në Tokë”: Historia për ishullin e vogël në lagunën veneciane që konsiderohet si vendi më i përhumbur në botë

Llogaritet si “Ferri në Tokë”: Historia për ishullin e vogël në lagunën veneciane që konsiderohet si vendi më i përhumbur në botë

Nga Bota
Olivia Newton John pohon se është e përndjekur nga dy fantazma të kolegëve të saj të ndjerë

Olivia Newton John pohon se është e përndjekur nga dy fantazma të kolegëve të saj të ndjerë

Po Flitet
Vizitorja e burgut të kthyer në muze, e tmerruar me fotografinë ku shfaqet ‘fantazma me uniformë’ (Foto)

Vizitorja e burgut të kthyer në muze, e tmerruar me fotografinë ku shfaqet ‘fantazma me uniformë’ (Foto)

Interesante
Mbi të ecin miliona turistë në vit: Historia për rrugën me kalldrëm në Pragë, në të cilën fshihet një histori e dhimbjes, vuajtjes dhe gjenocidit (Foto)

Mbi të ecin miliona turistë në vit: Historia për rrugën me kalldrëm në Pragë, në të cilën fshihet një histori e dhimbjes, vuajtjes dhe gjenocidit (Foto)

Nga Bota
Italiani ‘fantazmë’ vodhi pikturën e shtrenjtë nga banesa e të moshuarve (Foto)

Italiani ‘fantazmë’ vodhi pikturën e shtrenjtë nga banesa e të moshuarve (Foto)

Dështime
Kamera e sigurisë kapi ‘fantazmën’ që u largua pasi i ra ziles (Video)

Kamera e sigurisë kapi ‘fantazmën’ që u largua pasi i ra ziles (Video)

Fun Lajme
Shtatëvjeçari “ngjitet duke ecur përgjatë murit”, pasi “u pushtua nga djalli”! (Video)

Shtatëvjeçari “ngjitet duke ecur përgjatë murit”, pasi “u pushtua nga djalli”! (Video)

Interesante
Shpirtrat e njerëzve vazhdojnë të ndjekin banorët: Qyteti i vogël që pretendon të jetë vendi më me shumë fantazma në Amerikë!

Shpirtrat e njerëzve vazhdojnë të ndjekin banorët: Qyteti i vogël që pretendon të jetë vendi më me shumë fantazma në Amerikë!

Interesante