LAJMI I FUNDIT:

Një biçikletë pa ngasës duke ecur nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë – në “qytetin më të përhumbur” të Evropës

Një biçikletë pa ngasës duke ecur nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë – në “qytetin më të përhumbur” të Evropës

Ky është momenti shqetësues kur një biçikletë duket se lëviz vetë përpara se të ndalojë dhe të bjerë në tokë një rrugë të zbrazët në York, Anglia.

Reklama

Këto pamje thuhet se u kapën nga kamerat e vëzhgimit ndërsa vendasit tentuan për të sqaruar të shpjegojnë misterin fantazmë në këtë qytet të Evropës, përcjell Telegrafi.

York-u ka një histori me mbi 500 fantazma “brenda mureve të qytetit të lashtë”, duke bërë që ai të shpallet “qyteti më i përhumbur në Evropë”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Emri juaj sipas shkronjave, çfarë kuptim ka?

Fun
Kalo në kategori