LAJMI I FUNDIT:

Diego Forlan

25 Artikuj

Mallkimi i Topit të Artë të Kupës së Botës ndjek Messin dhe Mbappen

Mallkimi i Topit të Artë të Kupës së Botës ndjek Messin dhe Mbappen

Përfaqësueset
Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

La Liga
Tetë yjet e mëdhenj që luajtën për klube pothuajse të panjohura: Emra si Eto’o, Ronaldinho e Guardiola në mesin e tyre

Tetë yjet e mëdhenj që luajtën për klube pothuajse të panjohura: Emra si Eto’o, Ronaldinho e Guardiola në mesin e tyre

Ligat tjera
Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

La Liga
Sulmuesit që dështuan në Ligën Premier – ata që kalojnë nga La Liga e kanë të vështirë adaptimin

Sulmuesit që dështuan në Ligën Premier – ata që kalojnë nga La Liga e kanë të vështirë adaptimin

Premier League
Transferimet më të dështuara në histori të Manchester United – nga Sanchez deri te Forlan

Transferimet më të dështuara në histori të Manchester United – nga Sanchez deri te Forlan

Premier League
“Topi i Artë” i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit

“Topi i Artë” i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit

Përfaqësueset
Luis Suarez luajti si portier në ndeshjen lamtumirëse të Diego Forlanit, dhuroi magji duke bërë disa pritje

Luis Suarez luajti si portier në ndeshjen lamtumirëse të Diego Forlanit, dhuroi magji duke bërë disa pritje

La Liga
Suarez zgjedh pesë sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, CR7 nuk është pjesë e listës

Suarez zgjedh pesë sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, CR7 nuk është pjesë e listës

La Liga
Pensionohet Diego Forlan

Pensionohet Diego Forlan

Ndërkombëtare
Pique, Pogba dhe yjet e tjera që shkëlqyen pas largimit nga Manchester United

Pique, Pogba dhe yjet e tjera që shkëlqyen pas largimit nga Manchester United

Premier League
Forlan: Drejtuesit e Interit më kanë thënë se do ta marrin Griezmannin nëse largohet Icardi

Forlan: Drejtuesit e Interit më kanë thënë se do ta marrin Griezmannin nëse largohet Icardi

Serie A
Forlan: Unitedi mund ta eliminojë Barcelonën

Forlan: Unitedi mund ta eliminojë Barcelonën

Liga e Kampionëve
Legjendat sulmojnë Messin dhe Ronaldon: Mungesa e tyre e turpshme

Legjendat sulmojnë Messin dhe Ronaldon: Mungesa e tyre e turpshme

La Liga
Forlan: Juve është skuadra më e fortë në Ligën e Kampionëve

Forlan: Juve është skuadra më e fortë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Çfarë ka ndodhur më pas? Çdo lojtar i Man Unitedit në debutimin e Ronaldos

Çfarë ka ndodhur më pas? Çdo lojtar i Man Unitedit në debutimin e Ronaldos

Premier League
Forlan tregon se zotëron ende klasin përkundër moshës, shënon gola nga gjuajta e lirë prej 30 metrash (Video)

Forlan tregon se zotëron ende klasin përkundër moshës, shënon gola nga gjuajta e lirë prej 30 metrash (Video)

Ligat tjera
Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Arbios Kryeziu
Forlan sugjeron Man Unitedin që të provojë transferimin e Griezmannit

Forlan sugjeron Man Unitedin që të provojë transferimin e Griezmannit

La Liga
“Dani Alves është lavirja e Neymarit”

“Dani Alves është lavirja e Neymarit”

Ligue 1
Lojtarët e lirë që mund ta zëvendësojnë Dembelen e lënduar – Nga Ronaldinho te Cassano e Reyes, një listë me yje (Foto)

Lojtarët e lirë që mund ta zëvendësojnë Dembelen e lënduar – Nga Ronaldinho te Cassano e Reyes, një listë me yje (Foto)

La Liga
Yjet e futbollit që do të kishin qenë të jashtëzakonshëm edhe në sportet tjera (Foto)

Yjet e futbollit që do të kishin qenë të jashtëzakonshëm edhe në sportet tjera (Foto)

Ndërkombëtare
“Klopp favoritë për titullin e Ligës Premier para Mourinhos dhe Contes”

“Klopp favoritë për titullin e Ligës Premier para Mourinhos dhe Contes”

Premier League
Dhjetë fituesit e fundit të ‘Këpucës së Artë’ (Foto)

Dhjetë fituesit e fundit të ‘Këpucës së Artë’ (Foto)

La Liga