LAJMI I FUNDIT:
Didier Deschamps

Didier Deschamps

167 Artikuj

Deschamps merr vendimin përfundimtar për William Saliban

Deschamps merr vendimin përfundimtar për William Saliban

Ndërkombëtare
Përditësohet situata e Mbappes pas lëndimit që alarmoi Francën

Përditësohet situata e Mbappes pas lëndimit që alarmoi Francën

Përfaqësueset
Lëndohet ylli i Francës – mund të mungojë në Euro 2024 dhe të prishë planet e Deschamps

Lëndohet ylli i Francës – mund të mungojë në Euro 2024 dhe të prishë planet e Deschamps

Përfaqësueset
Deschamps komenton lojtarët francezë nga Serie A: Theo ka humbur entuziazmin

Deschamps komenton lojtarët francezë nga Serie A: Theo ka humbur entuziazmin

Ndërkombëtare
Didier Deschamps zbulon arsyen interesante që fshihet prapa ftesës së N’Golo Kante tek Franca

Didier Deschamps zbulon arsyen interesante që fshihet prapa ftesës së N’Golo Kante tek Franca

Përfaqësueset
Deschamps publikon listën për EURO 2024, befason me ftesën ndaj lojtarit që luan në Arabinë Saudite

Deschamps publikon listën për EURO 2024, befason me ftesën ndaj lojtarit që luan në Arabinë Saudite

Përfaqësueset
Deschamps tregohet i ashpër kur zbulon arsyen e vërtetë pse Saliba nuk po luan për Francën

Deschamps tregohet i ashpër kur zbulon arsyen e vërtetë pse Saliba nuk po luan për Francën

Përfaqësueset
Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit përjashton mundësinë e emërimit të Zidanes në stol

Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit përjashton mundësinë e emërimit të Zidanes në stol

Ndërkombëtare
“Kam folur me të, psikologjikisht, është e vështirë” – Deschamps flet për Pogban

“Kam folur me të, psikologjikisht, është e vështirë” – Deschamps flet për Pogban

Përfaqësueset
“Nuk mori doping me qëllim”, Deschamps i del në mbrojtje Pogbas

“Nuk mori doping me qëllim”, Deschamps i del në mbrojtje Pogbas

Ndërkombëtare
“Nuk do të ndodh para kësaj ngjarje të madhe” – Deschamps jep detaje për të ardhmen e Mbappes

“Nuk do të ndodh para kësaj ngjarje të madhe” – Deschamps jep detaje për të ardhmen e Mbappes

Përfaqësueset
Tre personat që kanë fituar Kupën e Botës si lojtar dhe si trajner

Tre personat që kanë fituar Kupën e Botës si lojtar dhe si trajner

Përfaqësueset
Didier Deschamps shpjegon arsyen pse William Saliba nuk është aq i mirë për Francën sa për Arsenalin

Didier Deschamps shpjegon arsyen pse William Saliba nuk është aq i mirë për Francën sa për Arsenalin

Ndërkombëtare
Reagimi i Mbappes dhe Deschamps kur Emi Martinez e fitoi çmimin e portierit të vitit

Reagimi i Mbappes dhe Deschamps kur Emi Martinez e fitoi çmimin e portierit të vitit

Ndërkombëtare
Didier Deschamps kritikon planet për Kampionatin Botëror 2030

Didier Deschamps kritikon planet për Kampionatin Botëror 2030

Përfaqësueset