LAJMI I FUNDIT:
Cesar Azpilicueta

Cesar Azpilicueta

140 Artikuj

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Ndërkombëtare
Ylli i Chelseat mbështet Luis Enriquen ta marrë drejtimin e skuadrës

Ylli i Chelseat mbështet Luis Enriquen ta marrë drejtimin e skuadrës

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
U dërgua me urgjencë në spital, Azpilicueta lajmërohet nga spitali

U dërgua me urgjencë në spital, Azpilicueta lajmërohet nga spitali

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League
Azpilicueta refuzon Barcelonën, e vazhdon kontratën me Chelsean

Azpilicueta refuzon Barcelonën, e vazhdon kontratën me Chelsean

Premier League
Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Shkumbin Pireva
Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Ndërkombëtare
Kounde nuk mjafton, Barcelona ende e do Alonson dhe Azpilicueta

Kounde nuk mjafton, Barcelona ende e do Alonson dhe Azpilicueta

Premier League
Analizohet situata financiare e Barcelonës dhe sa larg mund të shkojnë katalunasit me këtë strategji

Analizohet situata financiare e Barcelonës dhe sa larg mund të shkojnë katalunasit me këtë strategji

Driton Gajraku
Lewandowski, Kounde dhe transferimet e verës – Ky është njëri nga formacionet e mundshme të Barcelonës në sezonin e ri

Lewandowski, Kounde dhe transferimet e verës – Ky është njëri nga formacionet e mundshme të Barcelonës në sezonin e ri

La Liga
Mesazhi i Tuchel për Barcelonën: Nuk jam i sigurt nëse dua t’i jap Azpilicuetas atë që ai dëshiron

Mesazhi i Tuchel për Barcelonën: Nuk jam i sigurt nëse dua t’i jap Azpilicuetas atë që ai dëshiron

Premier League
Vetëm për një afat – pesë transferimet që Barcelona ia rrëmbeu Chelseat nga dora

Vetëm për një afat – pesë transferimet që Barcelona ia rrëmbeu Chelseat nga dora

Driton Gajraku
E kompletuan transferimin e Lewas – Laporta zbulon se cilat do të jenë transferimet e radhës te Barcelona

E kompletuan transferimin e Lewas – Laporta zbulon se cilat do të jenë transferimet e radhës te Barcelona

La Liga
Barcelona i ka të sigurta 330 milionë euro – pas Raphinhas, tani radha për Lewandowski, Kounde dhe të tjerë

Barcelona i ka të sigurta 330 milionë euro – pas Raphinhas, tani radha për Lewandowski, Kounde dhe të tjerë

La Liga
Chelsea i ofron Barcelonës dy lojtarë dhe 60 milionë euro për De Jongun

Chelsea i ofron Barcelonës dy lojtarë dhe 60 milionë euro për De Jongun

Ndërkombëtare
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva
Nëse financat rregullohen, Barcelona ka gati pesë blerje

Nëse financat rregullohen, Barcelona ka gati pesë blerje

La Liga
Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Dhjetë transferimet më të mira të Chelseat të të gjitha kohërave: Nga Hazard, Drogba e Zola te Lampard

Premier League
Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

La Liga
“Operacioni fshesa”, Tuchel pritet të bëjë spastrim masiv te Chelsea

“Operacioni fshesa”, Tuchel pritet të bëjë spastrim masiv te Chelsea

Premier League
Alonso dhe Azpilicueta në Camp Nou? Barcelona bën hapin final

Alonso dhe Azpilicueta në Camp Nou? Barcelona bën hapin final

La Liga