LAJMI I FUNDIT:

Carlos Tevez

112 Artikuj

Carlos Tevez shpjegon arsyen emocionale pse refuzoi të mësonte anglishten pavarësisht se luajti për tri klube të Ligës Premier

Carlos Tevez shpjegon arsyen emocionale pse refuzoi të mësonte anglishten pavarësisht se luajti për tri klube të Ligës Premier

Premier League
Carlos Tevez tregon pse nuk ka kontaktuar me Lionel Messin pas triumfit të Argjentinës në Botëror

Carlos Tevez tregon pse nuk ka kontaktuar me Lionel Messin pas triumfit të Argjentinës në Botëror

Përfaqësueset
Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Shkumbin Pireva
Juventusi feston 125 vjetorin e themelimit: Poston disa nga thëniet më të bukura të lojtarëve për klubin

Juventusi feston 125 vjetorin e themelimit: Poston disa nga thëniet më të bukura të lojtarëve për klubin

Serie A
Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Ish-ylli i United, City e Juventus, Carlos Tevez nis karrierën si trajner

Ish-ylli i United, City e Juventus, Carlos Tevez nis karrierën si trajner

Ndërkombëtare
Zyrtare: Carlos Tevez njofton se i ka dhënë fund karrierës

Zyrtare: Carlos Tevez njofton se i ka dhënë fund karrierës

Ndërkombëtare
Aguero dhe Tevez të shokuar nga rikthimi i ‘çmendur’ i Realit ndaj Cityt – as Messi nuk e besonte atë që po ndodhte në Santiago Bernabeu

Aguero dhe Tevez të shokuar nga rikthimi i ‘çmendur’ i Realit ndaj Cityt – as Messi nuk e besonte atë që po ndodhte në Santiago Bernabeu

Ndërkombëtare
Raspadori i frymëzuar nga Rooney, Aguero dhe Tevez – ëndërron transferimin te Juventusi

Raspadori i frymëzuar nga Rooney, Aguero dhe Tevez – ëndërron transferimin te Juventusi

Serie A
Tevez lidhet me një rikthim sensacional në Ligën Premier

Tevez lidhet me një rikthim sensacional në Ligën Premier

Premier League
Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Ndërkombëtare
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Nga Carlos Tevez te Jesse Lingard – tetë huazimet më të mira në epokën e Ligës Premier

Nga Carlos Tevez te Jesse Lingard – tetë huazimet më të mira në epokën e Ligës Premier

Premier League
Carlos Tevez deklaron se ai nuk e ka ndërmend të pensionohet nga futbolli

Carlos Tevez deklaron se ai nuk e ka ndërmend të pensionohet nga futbolli

Ligat tjera
Nga Januzaj, Neymar, Tevez e Hagi – 5 shkurti është ditë e veçantë për shumë futbollistë

Nga Januzaj, Neymar, Tevez e Hagi – 5 shkurti është ditë e veçantë për shumë futbollistë

Ndërkombëtare
Carlos Tevez zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur gjatë karrierës së tij

Carlos Tevez zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka luajtur gjatë karrierës së tij

Ndërkombëtare
Neville zgjedh formacionin më të mirë në histori të Unitedit pa lojtarë britanikë, befason me disa zgjedhje

Neville zgjedh formacionin më të mirë në histori të Unitedit pa lojtarë britanikë, befason me disa zgjedhje

Premier League
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
James Milner bëhet lojtari i 11-të që fiton trofeun e Ligës Premier me dy klube

James Milner bëhet lojtari i 11-të që fiton trofeun e Ligës Premier me dy klube

Premier League
Nga Ronaldo, deri te Rooney: 15 futbollistët e rinj më të vlefshëm në vitin 2004

Nga Ronaldo, deri te Rooney: 15 futbollistët e rinj më të vlefshëm në vitin 2004

Ndërkombëtare
Treshet më të mira sulmuese në histori të Ligës Premier – Rooney-Tevez-Ronaldo kryesojnë listën

Treshet më të mira sulmuese në histori të Ligës Premier – Rooney-Tevez-Ronaldo kryesojnë listën

Premier League
Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Ndërkombëtare