LAJMI I FUNDIT:

Anna Wintour

19 Artikuj

“Vogue” ndërprenë bashkëpunimin me Kanye Westin pas deklaratave dhe sjelljeve të tij në rrjete sociale

“Vogue” ndërprenë bashkëpunimin me Kanye Westin pas deklaratave dhe sjelljeve të tij në rrjete sociale

Yjet
Tema në Met Gala 2023 do të jetë për stilistin e ndjerë, Karl Lagerfeld

Tema në Met Gala 2023 do të jetë për stilistin e ndjerë, Karl Lagerfeld

Yjet
Kim Kardashian përbuzet nga Anna Wintour – publikohet momenti i sikletshëm kur ylli televiziv injorohet nga kryeredaktorja e ‘Vogue’

Kim Kardashian përbuzet nga Anna Wintour – publikohet momenti i sikletshëm kur ylli televiziv injorohet nga kryeredaktorja e ‘Vogue’

Yjet
Yjet shfaqen plot stil në US Open 2022

Yjet shfaqen plot stil në US Open 2022

Moda
Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Modë
E fuqishmja Anna Wintour mban vetëm një palë sandale – për 27 vjet

E fuqishmja Anna Wintour mban vetëm një palë sandale – për 27 vjet

Moda
Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Modë
Nëntë këshilla të vlefshme nga Anna Wintour!

Nëntë këshilla të vlefshme nga Anna Wintour!

Karriera
Ikona e modës bën një letër publike dhe ka një lutje për të gjithë

Ikona e modës bën një letër publike dhe ka një lutje për të gjithë

Këshilla dhe arsye
Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Modë
Tri top trendet e 2020-ës sipas Anna Wintour!

Tri top trendet e 2020-ës sipas Anna Wintour!

Keshilla Modë
Anna Wintour i ka zgjedhur: Këto pesë dama janë veshur më së miri në vitin 2019!

Anna Wintour i ka zgjedhur: Këto pesë dama janë veshur më së miri në vitin 2019!

Modë
Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Yjet
Rregulla mode të Anna Wintour: Në cilat raste kurrë nuk bën të vishni xhinse, këshilla e tretë do t’ju befasojë!

Rregulla mode të Anna Wintour: Në cilat raste kurrë nuk bën të vishni xhinse, këshilla e tretë do t’ju befasojë!

Keshilla Modë
Anna Wintour është femra më e fuqishme nga bota e medias dhe argëtimit

Anna Wintour është femra më e fuqishme nga bota e medias dhe argëtimit

Yjet
Redaktorja e revistës “Vogue” zbulon tri rregulla të arta për sukses

Redaktorja e revistës “Vogue” zbulon tri rregulla të arta për sukses

Karriera
Ҫdo grua e fuqishme i thyen “rregullat”

Ҫdo grua e fuqishme i thyen “rregullat”

Modë
U paraqit nudo në shtrat me Kanye West, reagon ish-presidenti Bush (Foto, +16)

U paraqit nudo në shtrat me Kanye West, reagon ish-presidenti Bush (Foto, +16)

Po Flitet
Kanye West në shtrat me Donald Trump, Kim, Taylor Swift, Amber Rose e Caitlyn Jenner (Foto/Video, +18)

Kanye West në shtrat me Donald Trump, Kim, Taylor Swift, Amber Rose e Caitlyn Jenner (Foto/Video, +18)

Muzikë