LAJMI I FUNDIT:

Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Dukja femërore sërish është në trend: Anna Wintour ka zgjedhur tre aksesorë të cilët do të dominojnë gjatë 2020-s!

Nëse doni që të jeni në hap me trendët, këto pjesë veshjesh blini me kohë

Anna Wintour,  femra më e fuqishme në botën e medias dhe argëtimit, ka pasur përgjigje të gatshme pyetjes se çfarë do të jetë aktuale këtë vit, pra asaj duhet t’i besohet, transmeton Telegrafi.

Ajo është personi i cili ka nuhatje në gjithë atë që ndodh në skenën e modës para se të arrijë ta shohë publiku. Këto tri pjesë do t’i shohim shpesh nëpër rrugë, thotë ajo.

Pason sezoni në të cilin do të dominojnë aksesorët femërorë. Dukja fine dhe eleganca sërish janë në trend.

Çantat e thurura

Kjo shtojcë e papritur mode shkëlqyeshëm mund duket nëse kombinohet në mënyrën e duhur. Në dyqane do të gjenden në të gjitha dimensionet.

View this post on Instagram

A post shared by Discovered (@dscvrd) on Aug 26, 2019 at 10:00am PDT

Çanta në formë qeske

Mini-versioni i këtyre çantave do të dominojë skenën e modës dhe tashme të madhe mund të shihet nëpër rrugë. Bashkë me to çdo veshje do të duket më simpatike.

Inxhitë

Dukja femërore sërish është në trend, andaj mu për këtë inxhitë janë të pashmangshme. Qaforet, byzylykët dhe detajet në rroba, inxhitë do të gjenden gjithkah.

View this post on Instagram

A post shared by Style By Nelli (@stylebynelli) on Jul 4, 2019 at 7:58am PDT

/Telegrafi/