LAJMI I FUNDIT:

Çanta e dorës

49 Artikuj

Louis Vuitton nxjerr në shitje një çantë luksi për të marrë ushqimin me vete

Louis Vuitton nxjerr në shitje një çantë luksi për të marrë ushqimin me vete

Aksesorë
Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Moda
Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Aksesorë
E madhe dhe e errët: YSL-ja ka një çantë të re hit për këtë fundvit

E madhe dhe e errët: YSL-ja ka një çantë të re hit për këtë fundvit

Aksesorë
Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Moda
Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Bella Hadid riktheu nostalgjinë për çantën e famshme të vitit 2001

Aksesorë
Dukje moderne në ditët e ftohta: Këshilla për kombinime më të bukura afariste!

Dukje moderne në ditët e ftohta: Këshilla për kombinime më të bukura afariste!

Keshilla Modë
Një çantë, dhurata e përkryer – disa ide për të zgjedhur të duhurën

Një çantë, dhurata e përkryer – disa ide për të zgjedhur të duhurën

Keshilla Modë
Gjërat që nuk duhet t’i mbani në çantë

Gjërat që nuk duhet t’i mbani në çantë

Aksesorë
Kjo çantë Hermes shitet për një çmim rekord në Sotheby’s

Kjo çantë Hermes shitet për një çmim rekord në Sotheby’s

Aksesorë
Georgina nuk iu ndahet çantave Hermes Birkin

Georgina nuk iu ndahet çantave Hermes Birkin

Modë
Julia Fox thotë se është e frikshme të kesh një çantë Birkin, ndaj nuk e përdor dhuratën e Kanye

Julia Fox thotë se është e frikshme të kesh një çantë Birkin, ndaj nuk e përdor dhuratën e Kanye

Aksesorë
Offset i dhuron Cardi B gjashtë çanta Chanel për ditën e Shën Valentinit

Offset i dhuron Cardi B gjashtë çanta Chanel për ditën e Shën Valentinit

Aksesorë
Trendet e çantave për stinën e dimrit

Trendet e çantave për stinën e dimrit

Modë
North West tregon dollapin e saj dhe koleksionin e çantave të shtrenjta

North West tregon dollapin e saj dhe koleksionin e çantave të shtrenjta

Aksesorë
Nëse je duke menduar të investosh për një çantë të shtrenjtë, këto janë trendët e sezonit

Nëse je duke menduar të investosh për një çantë të shtrenjtë, këto janë trendët e sezonit

Moda
Çantat e bardha janë një aksesor i rëndësishëm këtë verë: Me këto këshilla, do t’i kombinoni në shumë mënyra!

Çantat e bardha janë një aksesor i rëndësishëm këtë verë: Me këto këshilla, do t’i kombinoni në shumë mënyra!

Moda
Praktike dhe moderne: Çantat e meshkujve të cilat mund t’i bartni në krahë

Praktike dhe moderne: Çantat e meshkujve të cilat mund t’i bartni në krahë

Trend
Çdo femër me stil duhet ta ketë këtë model çante: Shkon me të gjitha kombinimet e modës!

Çdo femër me stil duhet ta ketë këtë model çante: Shkon me të gjitha kombinimet e modës!

Keshilla Modë
Çfarë ka brenda çantës luksoze të Kylie Jenner?

Çfarë ka brenda çantës luksoze të Kylie Jenner?

Moda
Çanta e vitit, e preferuara e Dua Lipas. Sa kushton modeli për të cilin të gjithë po flasin?

Çanta e vitit, e preferuara e Dua Lipas. Sa kushton modeli për të cilin të gjithë po flasin?

Moda
Trendet e çantave për vjeshtën

Trendet e çantave për vjeshtën

Modë
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione

Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione

Moda
Bottega Veneta lançon koleksionin e çantave “kraft”, të bëra 100 për qind nga letra e ricikluar

Bottega Veneta lançon koleksionin e çantave “kraft”, të bëra 100 për qind nga letra e ricikluar

Modë