LAJMI I FUNDIT:
Amber Heard

Amber Heard

196 Artikuj

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Po Flitet
Amber Heard tregon se është zhvendosur në Madrid për të jetuar

Amber Heard tregon se është zhvendosur në Madrid për të jetuar

Yjet
Konfirmohet rikthimi i Amber Heard në filmin “Aquaman” pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp

Konfirmohet rikthimi i Amber Heard në filmin “Aquaman” pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp

TV / Film
Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Yjet
Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Yjet
“Detaje tronditëse, përplasje e kërcënime me vdekje” – Gjyqi i Johnny Depp ndaj Amber Heard që bëri bujë të madhe në 2022

“Detaje tronditëse, përplasje e kërcënime me vdekje” – Gjyqi i Johnny Depp ndaj Amber Heard që bëri bujë të madhe në 2022

Egzona Shigjeqi
Amber Heard zgjidh çështjen e shpifjes kundër Johnny Deppit

Amber Heard zgjidh çështjen e shpifjes kundër Johnny Deppit

Yjet
Amber Heard kërkon një gjyq të ri ndaj Johnny Depp me pretendimet se gjykimi u mbajt në shtetin e gabuar

Amber Heard kërkon një gjyq të ri ndaj Johnny Depp me pretendimet se gjykimi u mbajt në shtetin e gabuar

Yjet
Publikohet lista e personazheve të famshëm më të kërkuara në Google gjatë vitit 2022

Publikohet lista e personazheve të famshëm më të kërkuara në Google gjatë vitit 2022

Yjet
Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack Sparrow, pesë vjet pas filmit të fundit të “Pirates Of The Caribbean”

Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack Sparrow, pesë vjet pas filmit të fundit të “Pirates Of The Caribbean”

TV / Film
Lily-Rose Depp shpjegon pse nuk u deklaruar gjatë procesit gjyqësor të babait të saj me Amber Heard

Lily-Rose Depp shpjegon pse nuk u deklaruar gjatë procesit gjyqësor të babait të saj me Amber Heard

Po Flitet
Amber Heard ka 16 arsye se përse do të apelojë vendimin e gjykatës kundër Johnny Deppit

Amber Heard ka 16 arsye se përse do të apelojë vendimin e gjykatës kundër Johnny Deppit

Yjet
Larg vëmendjes – Amber Heard zhvendoset në një fshat në Mallorca dhe prezantohet me një emër tjetër

Larg vëmendjes – Amber Heard zhvendoset në një fshat në Mallorca dhe prezantohet me një emër tjetër

Yjet
U largua nga vëmendja pas gjyqit kundër Johnny Deppit – Amber Heard fotografohet gjatë pushimeve në Spanjë

U largua nga vëmendja pas gjyqit kundër Johnny Deppit – Amber Heard fotografohet gjatë pushimeve në Spanjë

Yjet
Pas lajmit për borxhin e madh ndaj avokatëve, Amber Heard në krizë të rëndë financiare

Pas lajmit për borxhin e madh ndaj avokatëve, Amber Heard në krizë të rëndë financiare

Po Flitet
Përveç Johnny Deppit, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avokatëve të saj

Përveç Johnny Deppit, Amber Heard u detyrohet rreth 15 milionë euro avokatëve të saj

Yjet
Amber Heard shfaqet për herë të parë në publik që pas betejës ligjore me Johnny Depp

Amber Heard shfaqet për herë të parë në publik që pas betejës ligjore me Johnny Depp

Yjet
Gjyqi i Johnny Depp kundër Amber Heard kthehet në filmi, publikohet ‘traileri’

Gjyqi i Johnny Depp kundër Amber Heard kthehet në filmi, publikohet ‘traileri’

Yjet
U përfol për një lidhje me avokaten Joelle Rich, Amber Heard nuk i kushton vëmendje më Johnny Deppit

U përfol për një lidhje me avokaten Joelle Rich, Amber Heard nuk i kushton vëmendje më Johnny Deppit

Yjet
Gjyqi i Amber Heard dhe Johnny Depp do të bëhet film së shpejti

Gjyqi i Amber Heard dhe Johnny Depp do të bëhet film së shpejti

Yjet
Emily Ratajkowski tregon sërish mbështetje publike për Amber Heardin: Po bëhet e frikshme të jesh grua

Emily Ratajkowski tregon sërish mbështetje publike për Amber Heardin: Po bëhet e frikshme të jesh grua

Yjet
Motra e Amber Heard, Whitney, e quan MTV-në  ‘të neveritshme’ dhe ‘të dëshpëruar’ për përfshirjen e Johnny Depp në ceremoninë e Video Music Awards

Motra e Amber Heard, Whitney, e quan MTV-në ‘të neveritshme’ dhe ‘të dëshpëruar’ për përfshirjen e Johnny Depp në ceremoninë e Video Music Awards

Yjet
Dy këngë nga albumi i ri i Johnny Depp janë frymëzuar nga gjykimi me Amber Heard

Dy këngë nga albumi i ri i Johnny Depp janë frymëzuar nga gjykimi me Amber Heard

Po Flitet
Akuzat e padëgjuara të Johnny Depp dhe Amber Heard ekspozohen në dokumente të reja – aktori pretendon se ajo ishte shoqëruese para se të takohej me të

Akuzat e padëgjuara të Johnny Depp dhe Amber Heard ekspozohen në dokumente të reja – aktori pretendon se ajo ishte shoqëruese para se të takohej me të

Yjet