LAJMI I FUNDIT:

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit
(Foto: Getty Images)

Avokatja e Johnny Depp, Camille Vasquez, së fundmi zbuloi se ajo është ende në kontakt me aktorin.

Reklama

Një vit pas gjyqit mes hamshorit hollivudian dhe ish-gruas së tij, Amber Heard, avokatja thotë se ajo dhe persona të tjerë në ekipin e tyre ligjor, përfshirë Benjamin Chew, janë në kontakt me aktorin.

Kush është Camille Vasquez? Avokatja që mori gjithë vëmendjen në gjyqin e Johnny Depp kundër Amber Heard
Lexo po ashtu Kush është Camille Vasquez? Avokatja që mori gjithë vëmendjen në gjyqin e Johnny Depp kundër Amber Heard

“Herën e fundit që fola me Depp ishte ndoshta disa muaj më parë, por ne korrespondojmë shumë. Ka një grup njerëzish që korrespondojnë me të dhe i dërgojmë mesazhe duke e uruar për suksesin e tij në vitin e fundit”.

(Foto: AFP/Getty)

“Ditëlindja e tij e madhe po vjen, kështu që jam e sigurt se do ta festojë – pavarësisht faktit se e lëndoi këmbën”, është shprehur ajo.

Avokatja Camille Vasquez flet e lumtur pas fitores së Johnny Depp
Lexo po ashtu Avokatja Camille Vasquez flet e lumtur pas fitores së Johnny Depp

Vasquez gjithashtu vuri në dukje se ajo dhe kolegët e saj gjithashtu planifikojnë të marrin pjesë në një nga koncertet në turneun muzikor të Depp me grupin “Hollywood Vampires” që do të mbahen këtë verë.

“Ne ishim një ekip i tillë dhe jemi ende kaq të bashkuar dhe kujdesemi për njëri-tjetrin”, ka sqaruar avokatja. /Telegrafi/

(Foto: Getty Images)