LAJMI I FUNDIT:
Johnny Depp

Johnny Depp

350 Artikuj

Johnny Depp kritikohet për higjienën orale gjatë premierës së filmit “Jeanne du Barry” në Londër

Johnny Depp kritikohet për higjienën orale gjatë premierës së filmit “Jeanne du Barry” në Londër

Yjet
“Pirates of the Caribbean” do të rikthehet me pjesën e gjashtë, por pa aktorin ikonik Johnny Depp

“Pirates of the Caribbean” do të rikthehet me pjesën e gjashtë, por pa aktorin ikonik Johnny Depp

TV / Film
Sharon Stone – nga aktrimi në pikturë

Sharon Stone – nga aktrimi në pikturë

Piktura
Amber Heard shkëputet nga trailer-i i “Aquaman and the Lost Kingdom” pas gjyqit me Johnny Depp

Amber Heard shkëputet nga trailer-i i “Aquaman and the Lost Kingdom” pas gjyqit me Johnny Depp

Yjet
Johnny Depp nis xhirimet e filmit “Modi” në Budapest

Johnny Depp nis xhirimet e filmit “Modi” në Budapest

TV / Film
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri “In The Fire”

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri “In The Fire”

Yjet
Mësohen detaje të reja të lidhjes së Elon Musk dhe Amber Heard

Mësohen detaje të reja të lidhjes së Elon Musk dhe Amber Heard

Po Flitet
Johnny Depp rikthehet sërish si imazh i ‘Dior Sauvage’

Johnny Depp rikthehet sërish si imazh i ‘Dior Sauvage’

Yjet
Pavarësisht pretendimeve, Johnny Depp nuk është në lidhje me aktoren 20-vjeçare Jenna Ortega

Pavarësisht pretendimeve, Johnny Depp nuk është në lidhje me aktoren 20-vjeçare Jenna Ortega

Yjet
Johnny Depp u gjet pa ndjenja në një hotel në Budapest

Johnny Depp u gjet pa ndjenja në një hotel në Budapest

Yjet
Johnny Depp fotografohet me paterica dhe allçi pas lëndimit që pësoi në këmbë

Johnny Depp fotografohet me paterica dhe allçi pas lëndimit që pësoi në këmbë

Yjet
Amber Heard shihet duke bërë stërvitje në Madrid pak ditë pasi i pagoi një milion euro dëmshpërblim Deppit pas përfundimit të gjyqit

Amber Heard shihet duke bërë stërvitje në Madrid pak ditë pasi i pagoi një milion euro dëmshpërblim Deppit pas përfundimit të gjyqit

Yjet
Amber Heard shihet për herë të parë që kur u detyrua t’i paguante një milion dollarë Johnny Deppit pasi humbi gjyqin famëkeq

Amber Heard shihet për herë të parë që kur u detyrua t’i paguante një milion dollarë Johnny Deppit pasi humbi gjyqin famëkeq

Yjet
Amber Heard i paguan afro një milion euro dëmshpërblim Johnny Deppit një vit pas përfundimit të gjyqit famëkeq

Amber Heard i paguan afro një milion euro dëmshpërblim Johnny Deppit një vit pas përfundimit të gjyqit famëkeq

Yjet
Amber Heard pritet të rikthehet në një premierë filmi, për herë të parë që nga gjyqi kundër Johnny Deppit

Amber Heard pritet të rikthehet në një premierë filmi, për herë të parë që nga gjyqi kundër Johnny Deppit

Yjet
Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Avokatja e Depp flet për raportet me aktorin pas përfundimit të gjyqit

Po Flitet
Fansat të neveritur nga dhëmbët ngjyrë kafe dhe ‘të kalbur’ të Johnny Deppit në paraqitjen e tij në Festivalin e Filmit në Kanë

Fansat të neveritur nga dhëmbët ngjyrë kafe dhe ‘të kalbur’ të Johnny Deppit në paraqitjen e tij në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Johnny Depp përlotet gjatë ovacioneve shtatë minutëshe në Kanë

Johnny Depp përlotet gjatë ovacioneve shtatë minutëshe në Kanë

Yjet
George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

George Clooney zbulon se Mark Wahlberg dhe Johnny Depp refuzuan rolet kryesore në filmin ikonik “Ocean’s Eleven”

TV / Film
Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Një vit pas gjyqit publik për shpifje në Virxhinia, Johnny Depp dhe Amber Heard kanë gjetur paqen jashtë vendit

Yjet
Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Gruaja e parë e Johnny Depp thyen heshtjen për gjyqin me Amber Heard, e quan aktoren ‘të tmerrshme’

Yjet
Johnny Depp kthehet në aktrim me “Jeanne Du Barry”, filmi do të hap Festivalin e Filmit në Kanë

Johnny Depp kthehet në aktrim me “Jeanne Du Barry”, filmi do të hap Festivalin e Filmit në Kanë

TV / Film
Pas gjyqit për shpifje me Amber Heard, Johnny Depp po jeton larg vëmendjes në një fshat anglez

Pas gjyqit për shpifje me Amber Heard, Johnny Depp po jeton larg vëmendjes në një fshat anglez

Yjet
Pas largimit nga Los Angeles, Johnny Depp zhvendoset për të jetuar në Londër

Pas largimit nga Los Angeles, Johnny Depp zhvendoset për të jetuar në Londër

Yjet