LAJMI I FUNDIT:

Albana Osmani

119 Artikuj

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Yjet
Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet
Albana Osmani tregon arsyen se përse nuk flet me Arbana Osmanin

Albana Osmani tregon arsyen se përse nuk flet me Arbana Osmanin

Yjet
Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet
Pas prezantimit Albana Osmani i futet edhe biznesit, bëhet drejtoreshë ekzekutive e brendit të njohur të çantave

Pas prezantimit Albana Osmani i futet edhe biznesit, bëhet drejtoreshë ekzekutive e brendit të njohur të çantave

Yjet
Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Urimet e yjeve për Ditën e Pavarësisë

Yjet
Yjet tona me nderime për humbjen e Kobe Bryant

Yjet tona me nderime për humbjen e Kobe Bryant

Yjet
Të famshmit nga Shqipëria falënderojnë Kosovën për mbështetjen e dhënë gjatë tragjedisë të së martën

Të famshmit nga Shqipëria falënderojnë Kosovën për mbështetjen e dhënë gjatë tragjedisë të së martën

Yjet
Albana Osmani tregon vetëbesimin e saj, publikon një fotografi me të brendshme

Albana Osmani tregon vetëbesimin e saj, publikon një fotografi me të brendshme

Yjet
Albana Osmani publikon fotografi me Eva Longorian: Është inspirim për mua

Albana Osmani publikon fotografi me Eva Longorian: Është inspirim për mua

Yjet
Albana Osmani duket më ndryshe pa makijazh

Albana Osmani duket më ndryshe pa makijazh

Yjet
Albana Osmani feston ditëlindjen me fotografinë tërheqëse në bikini: Nuk kam ç’të bëj

Albana Osmani feston ditëlindjen me fotografinë tërheqëse në bikini: Nuk kam ç’të bëj

Magazina
Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Albana Osmani flet për herë të parë për largimin nga Top Channel

Yjet
Albana Osmani: Pasi që doktori mendoi se kam lindur e vdekur, unë fillova të qeshë

Albana Osmani: Pasi që doktori mendoi se kam lindur e vdekur, unë fillova të qeshë

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë 4 korrikun

Të famshmit shqiptarë urojnë 4 korrikun

Yjet
Albana Osmani tregon talentin e fshehur, realizon duet me Bebe Rexhën

Albana Osmani tregon talentin e fshehur, realizon duet me Bebe Rexhën

Muzikë
Albana Osmani me ndryshim drastik, publikon foto të para 17 vjetëve

Albana Osmani me ndryshim drastik, publikon foto të para 17 vjetëve

Yjet
Albana Osmani tregon për angazhimin e shqiptarëve anekënd globit për çështjen kombëtare

Albana Osmani tregon për angazhimin e shqiptarëve anekënd globit për çështjen kombëtare

Yjet
Dua Lipa argëton publikun në festivalin e Kanës, mesin e tyre edhe Albana Osmanin

Dua Lipa argëton publikun në festivalin e Kanës, mesin e tyre edhe Albana Osmanin

Yjet
Albana Osmani pozon krah Adriana Limës: Me shoqen time në Kanë

Albana Osmani pozon krah Adriana Limës: Me shoqen time në Kanë

TV / Film
Familja nga Kosova zgjedh shoun televiziv për të falënderuar familjet kuksjane e tiranase që i mikpritën gjatë luftës

Familja nga Kosova zgjedh shoun televiziv për të falënderuar familjet kuksjane e tiranase që i mikpritën gjatë luftës

Kosovë
Albana Osmani zgjeron aktivitetin humanitar edhe në Bosnje, merr mbështetjen e kryetarit të Sarajevës

Albana Osmani zgjeron aktivitetin humanitar edhe në Bosnje, merr mbështetjen e kryetarit të Sarajevës

Yjet
Edhe “Miss New York 2018” mbështet iniciativën e Albana Osmanit, “Ti je një luledielli”

Edhe “Miss New York 2018” mbështet iniciativën e Albana Osmanit, “Ti je një luledielli”

Yjet
Xherdan Shaqiri mbështet Albana Osmanin

Xherdan Shaqiri mbështet Albana Osmanin

Yjet