0Shares

Mesfushori titanik i Bayernit të Munichut, Bastian Schweinsteiger, ka thënë se ishte pranë largimit nga klubi në vitin 2008.

“Unë isha pranë një transferimi gjatë verës së vitit 2008. Unë kam mundur t’i bashkohem një top klubi botëror”.

“Unë kam ende kontratë me Bayernin dhe dua ta përmbushi atë. Sidoqoftë, një transferim jashtë Gjermanisë më lëkund dhe kurrë nuk i dihet se cfarë mund të ndodhë”, ka potencuar mesfushori.

Schweinsteiger ka kontratë me Bayernin e Munichut deri në qershor të vitit 2016. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)