0Shares

Një motoçiklist ka arritur t’i shpëtojë vdekjes kur një kamion është rrotulluar pranë tij.

Kamioni është përpjekur të kthejë në udhëkryq, mirëpo për shkak të shpejtësisë së madhe është rrotulluar dhe për pak sa nuk e ka zënë motoçiklistin, i cili priste në semafor.

Aksidenti ka ndodhur në një qytet të provincës Zhejiang që gjendet në lindje të Kinës, ndërsa përkundër rrezikut, askush nuk është lënduar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)