LAJMI I FUNDIT:
Omëletë sipas recetës së shefit më të famshëm kanë një shije të papërshkrueshme!

Omëletë sipas recetës së shefit më të famshëm kanë një shije të papërshkrueshme!

Oreksndjellëse
Kifle me arra: Recetë e cila bartet nga gjenerata në gjeneratë!

Kifle me arra: Recetë e cila bartet nga gjenerata në gjeneratë!

Kuzhina tradicionale
Recetë italiane: Kështu gatuhet pica Calzone klasike!

Recetë italiane: Kështu gatuhet pica Calzone klasike!

Pica
Kërpudha të mbushura kreshmore: Racion interesant, i shijshëm dhe i lehtë!

Kërpudha të mbushura kreshmore: Racion interesant, i shijshëm dhe i lehtë!

Në çdo kohë
Këtë gatesë me përbërësit më të mirë mund ta merrni në punë, ose fëmija juaj në shkollë

Këtë gatesë me përbërësit më të mirë mund ta merrni në punë, ose fëmija juaj në shkollë

Oreksndjellëse
Si të gatuani një tortë në formë zemre për Ditën e të Dashuruarve

Si të gatuani një tortë në formë zemre për Ditën e të Dashuruarve

Ëmbëlsirë
Çorbë me mish viçi: Për forcim të imunitetit të fëmijës

Çorbë me mish viçi: Për forcim të imunitetit të fëmijës

Për fëmijë
Biskota të vogla me çokollatë, kokos dhe reçel

Biskota të vogla me çokollatë, kokos dhe reçel

Ëmbëlsirë
Rizoto me spinaq: Një pjatë e shkëlqyer dhe e shijshme pa mish, me shije fenomenale

Rizoto me spinaq: Një pjatë e shkëlqyer dhe e shijshme pa mish, me shije fenomenale

Pjata kryesore
Toptha energjie nga çokollata me lajthi dhe fara lulëkuqeje

Toptha energjie nga çokollata me lajthi dhe fara lulëkuqeje

Ëmbëlsirë
Mishi i pulës me spinaq i bërë në role

Mishi i pulës me spinaq i bërë në role

Pjata kryesore
Palëpeta me puding, veçanërisht të parezistueshme

Palëpeta me puding, veçanërisht të parezistueshme

Oreksndjellëse
Sarma sulltani me mish nga petë të gatshme

Sarma sulltani me mish nga petë të gatshme

Kuzhina e huaj
Çorba shtëpiake nga mishi i pulës sipas recetës së gjysheve tona

Çorba shtëpiake nga mishi i pulës sipas recetës së gjysheve tona

Kuzhina tradicionale
Qoftere nga fasulja: Ushqim i shijshëm për fillestarët

Qoftere nga fasulja: Ushqim i shijshëm për fillestarët

Pjata kryesore
Tortë nga fiqtë

Tortë nga fiqtë

Ëmbëlsirë
Vezët në brumin e palëpetave mund t’i zëvendësoni me përbërës që keni në shtëpi

Vezët në brumin e palëpetave mund t’i zëvendësoni me përbërës që keni në shtëpi

Nga duart tua
Kuzhinier për njëvjeçarët: Simite nga pureja e patateve

Kuzhinier për njëvjeçarët: Simite nga pureja e patateve

Për fëmijë
Mini-kopja e sarmasë: Qoftja kërcëlluese nga lakra dhe mishi i bluar!

Mini-kopja e sarmasë: Qoftja kërcëlluese nga lakra dhe mishi i bluar!

Oreksndjellëse
Gatuani picën në mikrovalë – madje për më pak se dy minuta

Gatuani picën në mikrovalë – madje për më pak se dy minuta

Pica
Bukë nga çokollata dhe banania: Kësaj ëmbëlsire askush nuk mund t’i rezistojë!

Bukë nga çokollata dhe banania: Kësaj ëmbëlsire askush nuk mund t’i rezistojë!

Ëmbëlsirë
Kaçamak me kërpudha: Përgatitet për 20 minuta, është shumë i shëndetshëm dhe shumë i shijshëm!

Kaçamak me kërpudha: Përgatitet për 20 minuta, është shumë i shëndetshëm dhe shumë i shijshëm!

Pjata kryesore
Qofte të pjekura në oriz

Qofte të pjekura në oriz

Pjata kryesore
Tufahie: A ka ndonjë prej jush që nuk e pëlqen këtë ëmbëlsirë

Tufahie: A ka ndonjë prej jush që nuk e pëlqen këtë ëmbëlsirë

Ëmbëlsirë