0Shares

Shikoni këtë video dhe vetë gatuani këtë ushqim të shijshëm. Nuk është e thënë të jeni mjeshtër kuzhine.

Me ndihmën e kësaj videoje edhe ju mund të bëheni kuzhinier profesional.

E gjitha që duhet të bëni është që t’i përsërisni veprimet të cilat i shihni, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

▪ suxhuk
▪ 2 birra
▪ 1 gotë krem djathi
▪ 2 gota kaçkavall

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)