0Shares

Qendërmbrojtësi i Juventusit, Andra Barzagli, beson se rikthimi i Antonio Contes pas një jave do të jetë një shtytje e madhe për Zonjën e Vjetër.

“Massimo Carrera dhe Angelo Alessio janë të mirë, por Conte është në nivel tjetër”.

“Nuk është e lehtë t’i kaloni aq shumë ndeshje pa një trajner që ka temperamentin e tij, dikush që di si të nxjerrë më të mirën nga ne”, ka potencuar Barzagli.

Conte rikthehet pas një jave në pankinën e Juventusit pasi kaloi katër muajt e dënimit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)