LAJMI I FUNDIT:
Romak Zeqiri

Romak Zeqiri

336 Artikuj

Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Romak Zeqiri
Izrael – Kosovë: Vlera e dy përfaqësueseve, ylli kryesor i ekipit dhe forma e pozita në ranglistën e FIFA-s

Izrael – Kosovë: Vlera e dy përfaqësueseve, ylli kryesor i ekipit dhe forma e pozita në ranglistën e FIFA-s

Romak Zeqiri
Kosova nis misionin për të shkruar historinë, të gjithë të bindur: Mund t’ia dalim së bashku, të shkojmë në Euro 2024

Kosova nis misionin për të shkruar historinë, të gjithë të bindur: Mund t’ia dalim së bashku, të shkojmë në Euro 2024

Romak Zeqiri
Po kalon nëpër një formë të shkëlqyer, Muslija: Shpresojmë në nisje të mbarë, dua gjashtë pikë nga dy ndeshjet e para

Po kalon nëpër një formë të shkëlqyer, Muslija: Shpresojmë në nisje të mbarë, dua gjashtë pikë nga dy ndeshjet e para

Romak Zeqiri
Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Romak Zeqiri
Rashani nuk ia del për ndeshjet e muajit mars: Bëra maksimumin, do të jem tifozi më i zjarrtë i Kosovës

Rashani nuk ia del për ndeshjet e muajit mars: Bëra maksimumin, do të jem tifozi më i zjarrtë i Kosovës

Romak Zeqiri
Blendi Idrizi në formë para ndeshjeve me Kosovën: Jam i lumtur për ftesën, mund të bëjmë gjëra të mëdha dhe të shkojmë në Evropian

Blendi Idrizi në formë para ndeshjeve me Kosovën: Jam i lumtur për ftesën, mund të bëjmë gjëra të mëdha dhe të shkojmë në Evropian

Romak Zeqiri
Rashani i lënduar, por po bën të pamundurën për ndeshjet e muajit mars: Javë vendimtare, dua me çdo kusht ta ndihmoj Kosovën

Rashani i lënduar, por po bën të pamundurën për ndeshjet e muajit mars: Javë vendimtare, dua me çdo kusht ta ndihmoj Kosovën

Romak Zeqiri
Arlind Dakaj talenti nga Kosova transferohet në elitën e futbollit bullgar: E shoh si trampolinë për hapin e madh në karrierë

Arlind Dakaj talenti nga Kosova transferohet në elitën e futbollit bullgar: E shoh si trampolinë për hapin e madh në karrierë

Romak Zeqiri
Mrekullia në Kupën e Francës, skuadra nga kategoria e gjashtë eliminoi atë elitare Clermont: Fitim Isufi nga Kosova protagonist në fitoren e Koenigshoffen, tregon dhuratat që mori nga Rashani

Mrekullia në Kupën e Francës, skuadra nga kategoria e gjashtë eliminoi atë elitare Clermont: Fitim Isufi nga Kosova protagonist në fitoren e Koenigshoffen, tregon dhuratat që mori nga Rashani

Romak Zeqiri
Elvira Bajraktari shpresa e madhe në volejbollin kosovar – Për tetë vite ka fituar shtatë trofe, tani synon Evropën

Elvira Bajraktari shpresa e madhe në volejbollin kosovar – Për tetë vite ka fituar shtatë trofe, tani synon Evropën

Romak Zeqiri
Nga lindja e vajzës te ofertat e refuzuara, lëndimet dhe pasojat e COVID-it, viti 2022 me ulje ngritje për Bytyqin: 2023 është viti im, dua transferimin e madh dhe Evropianin me Kosovën

Nga lindja e vajzës te ofertat e refuzuara, lëndimet dhe pasojat e COVID-it, viti 2022 me ulje ngritje për Bytyqin: 2023 është viti im, dua transferimin e madh dhe Evropianin me Kosovën

Romak Zeqiri
Viti 2022, vit i realizimit të ëndrrave për Donat Rrudhanin: Nga transferimi te YB te debutimi me Kosovën dhe ndeshjet në arenën evropiane

Viti 2022, vit i realizimit të ëndrrave për Donat Rrudhanin: Nga transferimi te YB te debutimi me Kosovën dhe ndeshjet në arenën evropiane

Romak Zeqiri
Transferimi i vitit nga Kosova në Evropë – Arbnor Muja flet për kalimin te Antwerp, synimet me klubin belg, klubet që e donin dhe ftesën nga ‘Dardanët’

Transferimi i vitit nga Kosova në Evropë – Arbnor Muja flet për kalimin te Antwerp, synimet me klubin belg, klubet që e donin dhe ftesën nga ‘Dardanët’

Romak Zeqiri
Rrëfimi i Aro Muric për karrierën e tij – Nga marrëdhënia me Pep Guardiolën te ajo me Vincent Kompany, specialitetin për pritjen e penalltive dhe ëndrra për ta dërguar Kosovën në ‘Euro 2024’

Rrëfimi i Aro Muric për karrierën e tij – Nga marrëdhënia me Pep Guardiolën te ajo me Vincent Kompany, specialitetin për pritjen e penalltive dhe ëndrra për ta dërguar Kosovën në ‘Euro 2024’

Romak Zeqiri
Një karrierë e shkëlqyer e Shani Tarashajt, por që përfundoi në moshën 27-vjeçare – Nga kërkesa në FIFA për të luajtur me Kosovën, te miqësia me Lukakun, golin në Bundesliga dhe paraqitja në evropian me Zvicrën

Një karrierë e shkëlqyer e Shani Tarashajt, por që përfundoi në moshën 27-vjeçare – Nga kërkesa në FIFA për të luajtur me Kosovën, te miqësia me Lukakun, golin në Bundesliga dhe paraqitja në evropian me Zvicrën

Romak Zeqiri
Kampioni i Rumanisë pas tre yjeve të Ballkanit, Korenica dëshira kryesore e tyre

Kampioni i Rumanisë pas tre yjeve të Ballkanit, Korenica dëshira kryesore e tyre

Romak Zeqiri
Ekskluzive: Giresse telefonon yjet, Kosova me shumë ndryshime në ndeshjet e muajit nëntor

Ekskluzive: Giresse telefonon yjet, Kosova me shumë ndryshime në ndeshjet e muajit nëntor

Romak Zeqiri
Cristian Volpato, adoloshenti që për herë të dytë shpëton Romën ndaj Veronës – menaxhohet nga Totti dhe shihet si pasardhës i legjendës italiane në Olimpico 

Cristian Volpato, adoloshenti që për herë të dytë shpëton Romën ndaj Veronës – menaxhohet nga Totti dhe shihet si pasardhës i legjendës italiane në Olimpico 

Romak Zeqiri
Njëri shkëlqen në fushë e tjetri jashtë saj, vëllezërit Bytyqi të lidhur ngushtë me futbollin

Njëri shkëlqen në fushë e tjetri jashtë saj, vëllezërit Bytyqi të lidhur ngushtë me futbollin

Romak Zeqiri
Rashani flet për shortin e kualifikimeve për Euro 2024: Nuk i frikësohemi asnjë kundërshtari, besojmë se mund të bëjmë mrekullinë

Rashani flet për shortin e kualifikimeve për Euro 2024: Nuk i frikësohemi asnjë kundërshtari, besojmë se mund të bëjmë mrekullinë

Romak Zeqiri
Vlera e Kosovës dhe pesë kundërshtarëve në Grupin I: Vetëm Zvicra ka futbollistë më të shtrenjtë – futbollistët dhe trajnerët e përfaqësueseve

Vlera e Kosovës dhe pesë kundërshtarëve në Grupin I: Vetëm Zvicra ka futbollistë më të shtrenjtë – futbollistët dhe trajnerët e përfaqësueseve

Romak Zeqiri
UEFA me njoftim të qartë: Kosovës i ndalohet të luajë me dy shtete, pesë çifte nuk mund të përballen në kualifikueset për Euro 2024

UEFA me njoftim të qartë: Kosovës i ndalohet të luajë me dy shtete, pesë çifte nuk mund të përballen në kualifikueset për Euro 2024

Romak Zeqiri
Kryeziu, Paqarada e Celina tre rikthimet e mëdha te Kosova: Futbollistë që kanë dhënë shumë për Dardanët ndër vite

Kryeziu, Paqarada e Celina tre rikthimet e mëdha te Kosova: Futbollistë që kanë dhënë shumë për Dardanët ndër vite

Romak Zeqiri