LAJMI I FUNDIT:
Lavdim Pireva

Lavdim Pireva

37 Artikuj

Kur Ballkani ka nevojë ai është aty: Nazmi Gripshi, ‘10-shi i skuadrës’ ka shënuar gol në pesë ndeshjet e fundit

Kur Ballkani ka nevojë ai është aty: Nazmi Gripshi, ‘10-shi i skuadrës’ ka shënuar gol në pesë ndeshjet e fundit

Lavdim Pireva
Fushë Kosova pesë ndeshje pa humbje dhe pa pranuar gol, kapiteni Nasuf Berisha beson që do t’ia dalin të qëndrojnë në elitë

Fushë Kosova pesë ndeshje pa humbje dhe pa pranuar gol, kapiteni Nasuf Berisha beson që do t’ia dalin të qëndrojnë në elitë

Lavdim Pireva
Një muaj para ndeshjeve miqësore – Franco Foda erdhi në një moment kur lojtarët e Kosovës po e kthejnë formën

Një muaj para ndeshjeve miqësore – Franco Foda erdhi në një moment kur lojtarët e Kosovës po e kthejnë formën

Lavdim Pireva
Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Skuadrat më agresive në Superligën e Kosovës: Kush merr më shumë kartonë dhe shkakton më shumë goditje të palejuara

Lavdim Pireva
Arbër Hoxha apo Emir Sahiti – cili nga anësorët që luajnë te gjigantët kroatë ka statistika më të mira

Arbër Hoxha apo Emir Sahiti – cili nga anësorët që luajnë te gjigantët kroatë ka statistika më të mira

Lavdim Pireva
Fillimi i rinovimit të stadiumit “Adem Jashari”: Çfarë duhet të dini për periudhën e punimeve, investimet dhe inaugurimin e impiantit

Fillimi i rinovimit të stadiumit “Adem Jashari”: Çfarë duhet të dini për periudhën e punimeve, investimet dhe inaugurimin e impiantit

Lavdim Pireva
Armend Thaqi për finalen e Superkupës së Kosovës: Ka ardhur koha që ta mposhtim Prishtinën, jemi gati

Armend Thaqi për finalen e Superkupës së Kosovës: Ka ardhur koha që ta mposhtim Prishtinën, jemi gati

Lavdim Pireva
Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Meriton Korenica beson që goli ndaj Trabzonsporit do ta ndihmojë që të shkëlqejë në pjesën e mbetur të sezonit

Lavdim Pireva
Jalen Blesa, sulmuesi që u kthye në yll te FC Prishtina – ai flet për jetën në kryeqytet, sukseset dhe të ardhmen

Jalen Blesa, sulmuesi që u kthye në yll te FC Prishtina – ai flet për jetën në kryeqytet, sukseset dhe të ardhmen

Lavdim Pireva
Presidenti i KOK-ut, Ismet Krasniqi flet për atë çfarë ndodhi në sportin e Kosovës në vitin 2023

Presidenti i KOK-ut, Ismet Krasniqi flet për atë çfarë ndodhi në sportin e Kosovës në vitin 2023

Lavdim Pireva
Debutimi i jashtëzakonshëm si trajner në Superligë i Qëndrim Kidës – ai flet për sfidat, rezultatet dhe ëndrrën e Malishevës

Debutimi i jashtëzakonshëm si trajner në Superligë i Qëndrim Kidës – ai flet për sfidat, rezultatet dhe ëndrrën e Malishevës

Lavdim Pireva
Elvir Gashijani, djaloshi që po bën ëndrrat realitet në futbollin e Kosovës

Elvir Gashijani, djaloshi që po bën ëndrrat realitet në futbollin e Kosovës

Lavdim Pireva
Luftëtari i ri i ‘Dardan’, Bleron Ademi: Do ta vendos Kosovën në hartën e taekwondos

Luftëtari i ri i ‘Dardan’, Bleron Ademi: Do ta vendos Kosovën në hartën e taekwondos

Lavdim Pireva
Rikthimi nga lëndimi dhe debutimi në kampionatin kroat – Bujar Pllana flet për aventurën e re me Slaven Belupon dhe zbulon objektivat

Rikthimi nga lëndimi dhe debutimi në kampionatin kroat – Bujar Pllana flet për aventurën e re me Slaven Belupon dhe zbulon objektivat

Lavdim Pireva
Dallku për rezultatet e Kosovës: Shumë presion nga analistët, por edhe lojtarët duhet të marrin më shumë përgjegjësi pa marr parasysh kush është përzgjedhës

Dallku për rezultatet e Kosovës: Shumë presion nga analistët, por edhe lojtarët duhet të marrin më shumë përgjegjësi pa marr parasysh kush është përzgjedhës

Lavdim Pireva
Armend Dallku analizon Shqipërinë e Sylvinhos: Grupi është shumë i fortë, por do të veçoja Berishën, Gjimshitin dhe Ramadanin

Armend Dallku analizon Shqipërinë e Sylvinhos: Grupi është shumë i fortë, por do të veçoja Berishën, Gjimshitin dhe Ramadanin

Lavdim Pireva
“Ende nuk e di se çfarë më shkruan në kontratë, erdha për Skifterat” – Mezani flet për fitoren e parë, fondin e lojtarëve dhe pritshmëritë

“Ende nuk e di se çfarë më shkruan në kontratë, erdha për Skifterat” – Mezani flet për fitoren e parë, fondin e lojtarëve dhe pritshmëritë

Lavdim Pireva
Dhjetë momentet kur Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka treguan se sa shumë e duan Kosovën

Dhjetë momentet kur Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka treguan se sa shumë e duan Kosovën

Lavdim Pireva
Shtatë lojtarët e lindur dhe të formuar në Zvicër, ata janë të ftuar te Kosova dhe mund të luajnë kundër Helvetikëve

Shtatë lojtarët e lindur dhe të formuar në Zvicër, ata janë të ftuar te Kosova dhe mund të luajnë kundër Helvetikëve

Lavdim Pireva
Si i fitoi Ballkani mbi 1 milion euro vetëm nga shitja e lojtarëve brenda një viti

Si i fitoi Ballkani mbi 1 milion euro vetëm nga shitja e lojtarëve brenda një viti

Lavdim Pireva
Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Futbolli kosovar ‘minierë’ për futbollistë – në listat e Glihas dhe Sylvinhos janë 14 lojtarë që janë krijuar në Kosovë  

Lavdim Pireva
Meriton Korenica shprehet i lumtur për ftesën nga Kosova: Ëndërr e bërë realitet

Meriton Korenica shprehet i lumtur për ftesën nga Kosova: Ëndërr e bërë realitet

Lavdim Pireva
Drilon Hazrollaj, tashmë Superliga e Kosovës ka një yll të ri

Drilon Hazrollaj, tashmë Superliga e Kosovës ka një yll të ri

Lavdim Pireva
Gjilani fillon të ringjallet: Gentjan Mezani emërohet trajner, po afrohen edhe disa lojtarë

Gjilani fillon të ringjallet: Gentjan Mezani emërohet trajner, po afrohen edhe disa lojtarë

Lavdim Pireva


mob5