Pas vetëm 28 minutash lojë ndaj Cityt, tifozët e Aston Villës largohen nga stadiumi

Një pjesë e madhe e tifozëve të Aston Villës janë larguar nga Villa Park pasi skuadra e tyre po humbë 4-0 ndaj Manchester Cityt në pjesën e parë.

Dy gola nga Riyad Mahrez një e Sergio Agueros dhe një nga Gabriel Jesus, detyruan tifozët vendas të largoheshin nga stadiumi.

Largimi i tifozëve nga stadiumi filloi qysh në golin e tretë të realizuar nga sulmuesi argjentinas në minutën e 28-të.

Ata kishin menduar se kishin parë mjaftueshëm kur u shënua goli nga Aguero, por më pas erdhi edhe ai i brazilianit.

Tani ka filluar edhe pjesa e dytë e natyrisht se pritet të kemi së paku edhe një gol. /Telegrafi/

Polemika për golin e anuluar të Bayernit: Ishte apo jo pozicion jashtë loje?

UEFA theu protokollin gjatë vendimit të VAR-it në përballjen mes Real Madridit dhe Bayern Munichut

Matthijs de Ligt: “Gjyqtari anësor më tha - 'Më falni, bëra një gabim'

Matthijs de Ligt: “Gjyqtari anësor më tha - 'Më falni, bëra një gabim'"

"Lutuni për RS" - çfarë do të thotë mesazhi i Rodrygos nën fanellën e tij

Veprim skandaloz në Bernabeu: Dy topa në fushë, lojtarët e Bayernit konfrontohen me gjyqtarin - Reali tentoi të shënonte gol

Ylli i ndeshjes është Joselu: Real Madrid 2-1 Bayern Munich, notat e lojtarëve