LAJMI I FUNDIT:
Sergio Aguero

Sergio Aguero

599 Artikuj

Info

Sergio Aguero është lojtar argjentinas i lindur më 2 qershor të vitit 1988.

Van Dijk shpërfill Cristiano Ronaldon kur tregon katër kundërshtarët e tij më të vështirë

Van Dijk shpërfill Cristiano Ronaldon kur tregon katër kundërshtarët e tij më të vështirë

Ndërkombëtare
Verstappen fiton garën në Arabisë Saudite, Bearman debutim të jashtëzakonshëm me Ferrarin

Verstappen fiton garën në Arabisë Saudite, Bearman debutim të jashtëzakonshëm me Ferrarin

Formula 1
Disa muaj pas ndarjes – Sergio Aguero dhe e dashura e tij po presin të bëhen prindër

Disa muaj pas ndarjes – Sergio Aguero dhe e dashura e tij po presin të bëhen prindër

Yjet
Haaland barazon rekordin e golave të Agueros në Ligën e Kampionëve

Haaland barazon rekordin e golave të Agueros në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Premier League
Aguero po i kthehet futbollit – mori licencën e kardiologut dhe iu bashkua ish-skuadrës

Aguero po i kthehet futbollit – mori licencën e kardiologut dhe iu bashkua ish-skuadrës

Ndërkombëtare
Aguero mund të bëjë rikthimin shokues në futbollin profesionist pas një telefonate emocionale

Aguero mund të bëjë rikthimin shokues në futbollin profesionist pas një telefonate emocionale

Ndërkombëtare
Guardiola u detyrua t’i kërkonte falje Agueros pas komentit të tij në konferencën për shtyp

Guardiola u detyrua t’i kërkonte falje Agueros pas komentit të tij në konferencën për shtyp

Premier League
“Ndjeja sikur po mbytesha” – Aguero kthehet të flas për ndeshjen që pas saj ndaloi së luajturi futboll

“Ndjeja sikur po mbytesha” – Aguero kthehet të flas për ndeshjen që pas saj ndaloi së luajturi futboll

La Liga
Aguero me përshkrim befasues për Manchester Unitedin, injoron Liverpoolin dhe Arsenalin

Aguero me përshkrim befasues për Manchester Unitedin, injoron Liverpoolin dhe Arsenalin

Premier League
Largimi i Messit nga Inter Miami vetëm çështje kohe?

Largimi i Messit nga Inter Miami vetëm çështje kohe?

Ligat tjera
Messi e pyeste gjithmonë Agueron për të njëjtin lojtar te Manchester City

Messi e pyeste gjithmonë Agueron për të njëjtin lojtar te Manchester City

Ndërkombëtare
Messi bëhet bashkëpronar me Sergio Agueron në një klub, a do ta dërgojnë edhe atë në tjetër nivel?

Messi bëhet bashkëpronar me Sergio Agueron në një klub, a do ta dërgojnë edhe atë në tjetër nivel?

eSports
Sergio Aguero ndahet nga e dashura Sofia Calzetti pas një romance katërvjeçare

Sergio Aguero ndahet nga e dashura Sofia Calzetti pas një romance katërvjeçare

Yjet
Aguero emëron tre sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, zgjedhjet mund t’ju duken befasuese

Aguero emëron tre sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, zgjedhjet mund t’ju duken befasuese

Ndërkombëtare
Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Ligat tjera
Aguero: Barcelona nuk bëri mjaftueshëm për ta kthyer Messin

Aguero: Barcelona nuk bëri mjaftueshëm për ta kthyer Messin

Liga e Kampionëve
Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Aguero: Interi ka një nga sulmet më të mira në Evropë

Liga e Kampionëve
Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Aguero zbulon arsyen kryesore përse Messi mund të rikthehet te Barcelona

Aguero zbulon arsyen kryesore përse Messi mund të rikthehet te Barcelona

La Liga
Aguero i qetëson ndjekësit e tij pas ‘mini aritmisë’ në transmetim

Aguero i qetëson ndjekësit e tij pas ‘mini aritmisë’ në transmetim

Ndërkombëtare
Agueros i përkeqësohet gjendja shëndetësore gjatë transmetimit

Agueros i përkeqësohet gjendja shëndetësore gjatë transmetimit

Ndërkombëtare
Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën Premier në dhjetë xhirot e mbetura

Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën Premier në dhjetë xhirot e mbetura

Premier League
Aguero tregon sa janë shanset që Messi të kthehet te Barcelona

Aguero tregon sa janë shanset që Messi të kthehet te Barcelona

Ndërkombëtare