LAJMI I FUNDIT:
Gabriel Jesus

Gabriel Jesus

306 Artikuj

“Gjërat nuk shkuan siç i kisha planifikuar” – Ylli i Arsenalit e pranon se kaloi një sezon zhgënjyes me Topçinjtë

“Gjërat nuk shkuan siç i kisha planifikuar” – Ylli i Arsenalit e pranon se kaloi një sezon zhgënjyes me Topçinjtë

Premier League
Nuk është në planet e Artetas, Arsenali i cakton një çmim të lartë largimi Gabriel Jesusit

Nuk është në planet e Artetas, Arsenali i cakton një çmim të lartë largimi Gabriel Jesusit

Premier League
Gabriel Jesus shpërfill Bukayo Sakan kur zgjedh lojtarin e Arsenalit që mund të bëhet ‘më i miri në botë’

Gabriel Jesus shpërfill Bukayo Sakan kur zgjedh lojtarin e Arsenalit që mund të bëhet ‘më i miri në botë’

Premier League
“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

Premier League
Gabriel Jesus ‘kërcënon’ Bayernin: Nuk jemi më fëmijë, tani jemi më të gatshëm

Gabriel Jesus ‘kërcënon’ Bayernin: Nuk jemi më fëmijë, tani jemi më të gatshëm

Liga e Kampionëve
Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Premier League
Nuk ka ndodhur kurrë më parë: Gabriel Jesus mund të bëjë histori në ndeshjen Arsenal-Luton

Nuk ka ndodhur kurrë më parë: Gabriel Jesus mund të bëjë histori në ndeshjen Arsenal-Luton

Premier League
Arsenali ka përpiluar listën e ngushtë me katër lojtarë për të zëvendësuar Gabriel Jesusin

Arsenali ka përpiluar listën e ngushtë me katër lojtarë për të zëvendësuar Gabriel Jesusin

Premier League
Zinchenko thotë se ai njihet me një bashkëlojtar te Arsenali më gjatë se me gruan e tij

Zinchenko thotë se ai njihet me një bashkëlojtar te Arsenali më gjatë se me gruan e tij

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Turpërohet publikisht, Gabriel Jesus dënohet për mashtrim në lojën ku investoi 40 mijë euro

Turpërohet publikisht, Gabriel Jesus dënohet për mashtrim në lojën ku investoi 40 mijë euro

Premier League
Statistikat e Nunez dëshmojnë pse shpresat e Arsenalit për titull mund të mbarojnë brenda 10 ditësh

Statistikat e Nunez dëshmojnë pse shpresat e Arsenalit për titull mund të mbarojnë brenda 10 ditësh

Premier League
Pësoi një lëndim në gju, Gabriel Jesus në dyshim për sfidën ndaj Liverpoolit

Pësoi një lëndim në gju, Gabriel Jesus në dyshim për sfidën ndaj Liverpoolit

Premier League
Dy mënyra se si Arsenali mund të rreshtohet në fushë, me Ivan Toney në formacion

Dy mënyra se si Arsenali mund të rreshtohet në fushë, me Ivan Toney në formacion

Premier League
Probleme për Arsenalin, Saka dhe Jesus mungojnë në stërvitje para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Probleme për Arsenalin, Saka dhe Jesus mungojnë në stërvitje para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Premier League
“Nuk i di rregullat” – Gabriel Jesus flet për rastin diskutabil ku Arsenalit iu mohua një penallti

“Nuk i di rregullat” – Gabriel Jesus flet për rastin diskutabil ku Arsenalit iu mohua një penallti

Premier League
Gabriel Jesus zgjedh “fenomenin” dhe dy lojtarët e Man Cityt në pesëshen e tij të ëndrrave

Gabriel Jesus zgjedh “fenomenin” dhe dy lojtarët e Man Cityt në pesëshen e tij të ëndrrave

Ndërkombëtare
Arsenal merr tri pikë të rëndësishme në udhëtim ndaj Sevillas

Arsenal merr tri pikë të rëndësishme në udhëtim ndaj Sevillas

Liga e Kampionëve
Gabriel Jesus mund të arrijë një rekord të rrallë në rast se shënon sot ndaj Sevillas

Gabriel Jesus mund të arrijë një rekord të rrallë në rast se shënon sot ndaj Sevillas

Liga e Kampionëve
Gabriel Jesus tregon pozicionin e tij të preferuar në fushë

Gabriel Jesus tregon pozicionin e tij të preferuar në fushë

Premier League
Arsenali po projekton një shkëmbim të bujshëm me Napolin

Arsenali po projekton një shkëmbim të bujshëm me Napolin

Premier League
Lëndimet e shumta te Arsenali, zbulohen datat e rikthimit në fushë

Lëndimet e shumta te Arsenali, zbulohen datat e rikthimit në fushë

Premier League
Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Arsenali rikthehet në Ligën e Kampionëve me fitore – Mposht PSV-në me rezultat të thellë

Liga e Kampionëve
‘Agjenti Jesus’, sulmuesi i Arsenalit zbulon se si i kishte ndihmuar londinezëve të nënshkruajnë me Zinchenkon

‘Agjenti Jesus’, sulmuesi i Arsenalit zbulon se si i kishte ndihmuar londinezëve të nënshkruajnë me Zinchenkon

Premier League