LAJMI I FUNDIT:
Riyad Mahrez

Riyad Mahrez

310 Artikuj

Info

Riyad Mahrez është algjerian i lindur më 21 shkurt të vitit 1991

Frikësohej të jetonte në Arabinë Saudite, tani e dashura e Mahrez po shijon jetën në këtë vend

Frikësohej të jetonte në Arabinë Saudite, tani e dashura e Mahrez po shijon jetën në këtë vend

Yjet
Bëhet virale videoja kur Mahrez i kishte treguar të dashurës së tij se po transferohet në Arabi – ajo shpërtheu në lot

Bëhet virale videoja kur Mahrez i kishte treguar të dashurës së tij se po transferohet në Arabi – ajo shpërtheu në lot

Ligat tjera
Nisi edicioni i ri i Kupës së Kombeve të Afrikës: Osimhen, Salah, Mane, Hakimi në mesin e yjeve për t’u ndjekur

Nisi edicioni i ri i Kupës së Kombeve të Afrikës: Osimhen, Salah, Mane, Hakimi në mesin e yjeve për t’u ndjekur

Ndërkombëtare
Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Ligat tjera
Liga Saudite pajtohet për ndryshimin e madh të rregullave, trondit futbollin evropian

Liga Saudite pajtohet për ndryshimin e madh të rregullave, trondit futbollin evropian

Ligat tjera
Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Ndërkombëtare
Zyrtare: Riyad Mahrez nënshkruan me Al-Ahli në Arabisë Saudite

Zyrtare: Riyad Mahrez nënshkruan me Al-Ahli në Arabisë Saudite

Ligat tjera
Mahrez do të largohet nga Manchester City – Guardiola tashmë ka gjetur një zëvendësues te Barcelona me vlerë 60 milionë euro

Mahrez do të largohet nga Manchester City – Guardiola tashmë ka gjetur një zëvendësues te Barcelona me vlerë 60 milionë euro

Premier League
Man City pranon ofertën e klubit saudit për Mahrez

Man City pranon ofertën e klubit saudit për Mahrez

Ligat tjera
Klubi arab dyfishon ofertën për Mahrez

Klubi arab dyfishon ofertën për Mahrez

Premier League
Ofertë prej 50 milionë eurosh në vit që Mahrez t’i bashkohet Al-Ahlit

Ofertë prej 50 milionë eurosh në vit që Mahrez t’i bashkohet Al-Ahlit

Ligat tjera