17-vjeçari i Liverpoolit shënon supergol vetëm pesë minuta pas debutimit të tij me Uellsin (Foto)

Benjamin Woodburn ka shkruar emrin e tij me shkronja të arta në kombëtaren e Uellsit.

Talenti i Liverpoolit është një emër në ngritje që do të dëgjohet shumë për të në vitet e ardhshme.

Pas golit të tij të parë me Liverpoolin në sezonin e kaluar, ku theu rekordin e legjendës Micheal Owen, Woodborn ka shënuar edhe me kombëtaren e tij.

Golit të Woodburn iu gëzua edhe Bale

Woodburn ka shënuar për kombëtaren e Uellsit vetëm pesë minuta pas debutimit të tij në ndeshjen eliminatore për botërorin Rusia 2018.

Të gjithë të gëzuar me golin e Woodburn

17-vjeçari shënoi një supergol nga distanca në ndeshje ndaj Austrisë, gol i cili ishte vendimtar në fitoren 1-0. /Telegrafi/

Faruk Statovci zbulon pengun më të madh në karrierën e tij si lojtar

Superliga
Perez ka gati mega-transferimin e janarit te Real Madridi

Morën fitore spektakolare në derbi - Gattuso puth në gojë lojtarin e tij

Pas vetëm tri ndeshjesh në Ligën Premier, publikohet emri i trajnerit që pritet të shkarkohet

Zbulohen pagat e trajnerëve në Ligën Premier pas marrëveshjes së re të Artetas me Arsenalin