LAJMI I FUNDIT:
Liverpool

Liverpool

9206 Artikuj

Liverpooli tronditet sërish në ‘Anfield’, humb ndaj Crystal Palace

Liverpooli tronditet sërish në ‘Anfield’, humb ndaj Crystal Palace

Premier League
“Mendoj se cikli im te Sportingu nuk është mbyllur, nuk jam gati të largohem” – Amorim lë gojëhapur Liverpoolin

“Mendoj se cikli im te Sportingu nuk është mbyllur, nuk jam gati të largohem” – Amorim lë gojëhapur Liverpoolin

Premier League
Ish futbollisti i Liverpool dhe Real Madrid tregon pse Xaabi Alonso refuzoi për të marr drejtimin e Reds

Ish futbollisti i Liverpool dhe Real Madrid tregon pse Xaabi Alonso refuzoi për të marr drejtimin e Reds

Premier League
Po shkëlqen te Leverkuseni, tre gjigantët evropianë duan transferimin e Grimaldos

Po shkëlqen te Leverkuseni, tre gjigantët evropianë duan transferimin e Grimaldos

Bundesliga
Interesimi i PSG-së dhe Barcelonës – drejtuesit e Liveproolit kanë gati kontratën e re për yllin e skuadrës

Interesimi i PSG-së dhe Barcelonës – drejtuesit e Liveproolit kanë gati kontratën e re për yllin e skuadrës

Premier League
Legjenda e Liverpoolit thuajse u shkatërrua nga kokaina, historia e trishtë e Danny Murphy

Legjenda e Liverpoolit thuajse u shkatërrua nga kokaina, historia e trishtë e Danny Murphy

Premier League
Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Liga e Evropës
U turpëruan nga Atalanta, Van Dijk i kërkon falje tifozëve të Liverpoolit

U turpëruan nga Atalanta, Van Dijk i kërkon falje tifozëve të Liverpoolit

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Liverpool 0-3 Atalanta: Scamacca i jashtëzakonshëm, Gjimshiti perfekt

Notat e lojtarëve, Liverpool 0-3 Atalanta: Scamacca i jashtëzakonshëm, Gjimshiti perfekt

Liga e Evropës
Atalanta i jep leksione futbolli Liverpoolit, fitore me tri gola në Anfield

Atalanta i jep leksione futbolli Liverpoolit, fitore me tri gola në Anfield

Liga e Evropës
Scamacca trondit Liverpoolin pas 45 minutave të para

Scamacca trondit Liverpoolin pas 45 minutave të para

Liga e Evropës
Liverpooli pret Atalantan në çerekfinale të Ligës së Evropës, formacionet zyrtare

Liverpooli pret Atalantan në çerekfinale të Ligës së Evropës, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
‘Ndaloni me këtë histori’, Amorim tregon nëse ka marrëveshje me Liverpoolin

‘Ndaloni me këtë histori’, Amorim tregon nëse ka marrëveshje me Liverpoolin

Ndërkombëtare
Xabi Alonso më në fund zbulon pse refuzoi Liverpoolin dhe Bayern Munichun

Xabi Alonso më në fund zbulon pse refuzoi Liverpoolin dhe Bayern Munichun

Ndërkombëtare
Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Ligat tjera
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Situata me të lënduarit, Klopp jep detajet për Alisson, Alexander-Arnold dhe Jota

Premier League
Arsenalit i jepet një avantazh krucial në garën për titullin e Ligës Premier

Arsenalit i jepet një avantazh krucial në garën për titullin e Ligës Premier

Premier League
Nuk mjaftoi lamtumira e Kloppit, nga Liverpooli po largohet edhe një super lojtar

Nuk mjaftoi lamtumira e Kloppit, nga Liverpooli po largohet edhe një super lojtar

Premier League
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Liverpooli ka arritur ‘marrëveshje verbale’ me trajneri e ri

Liverpooli ka arritur ‘marrëveshje verbale’ me trajneri e ri

Premier League
“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

Ndërkombëtare
Liverpooli organizoi një iftar për tifozët në Anfield, thirrja e ezanit kumbonte në stadiumin ikonik

Liverpooli organizoi një iftar për tifozët në Anfield, thirrja e ezanit kumbonte në stadiumin ikonik

Premier League