0Shares

Victor Valdes kurrë nuk është ndjerë plotësisht i mbështetur te Barcelona, shkruajnë mediat spanjolle.

Portieri ka vendosur të largohet nga Nou Camp pasi kontrata e tij të skadojë, dhe thuhet se fajtori për këtë është presidenti Sandro Rosell.

Ishte Rosell që në kokën kur ishte zëvendëspresident, ai i cili nënshkroi me Recber Rusti, në vend se ta mbështesë Valdes, dhe që atë herë ai kurrë nuk i beson më presidentit.

Vades nuk ka ndjerë mbështetje as nga mediat lokale dhe gjithë kjo tash kulmon me largimin e tij.

Ndër destinacionet e ardhshme të Valdes, raportohet se mund të jetë Milani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)