0Shares

Amsterdami mbetet një ndër qytetet më të vizituara në Holandë – gjë e kuptueshme sepse ka shumë për të parë dhe për të bërë.

Mirëpo, krahas këtij qyteti, lirisht mund të renditet edhe qyteti Jutrek.

Një vizitë në këtë vend të qetë dhe energjik, nuk do t’ju zhgënjejë – të paktën kështu thonë vizitorët, të cilët e cilësojnë qytetin si thesar të fshehur.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)