0Shares

Në fotogaleri, kemi zgjedhur modelet më glamuroze prej të cilave, këtë pranverë, duhet të keni të paktën një!

Përveçse do dukeni bukur, me veshjet që kanë pushtuar pasarelat, do të ndiheni komode dhe elegante.

Vitet ’80

Bluza në formë të brendshmesh

Motive me lule

Gjithçka kaki

Mania e frudave

Gjithçka e kuqe

Me një krah

Versioni i ri i këmishave

Gjithçka rozë

Mëngë të ekzagjeruara

Atletike

E lidhur kokë e këmbë

Gjithçka e verdhë

Burimi: Style Caster

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)