0Shares

Mbrojtësi i Manchester United, Chris Smalling, ka pranuar se ai ndihet i ngazëllyer që i është rikthyer futbollit pas disa muajve jashtë fushe.

“Unë ndihem mirë. Unë kam qenë në gjendje që të luaj disa ndeshje. Sa më shumë ndeshje që luani aq më shumë hyni në ritëm dhe më me besim ndihemi. Unë dua që të mos pësoj më dëmtime”, ka theksuar Smalling.

Mbrojtësi nuk ka mundur të paraqitet për klubin dhe kombëtaren për shkak të një dëmtimi të pësuar në fund të sezonit të kaluar.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)