0Shares

Në shumë faqe në rrjete sociale postohen foto të ndryshme të “çudirave” shqiptare.

Fotot e mëposhtme janë posutar në rrjetin social Facebook, në faqen Futjakot.

Shikojini, sepse ju bëjnë të qesheni. /Telegrafi/

“Kreativiteti” shqiptar që të bën të qeshësh me zë! (Foto) “Kreativiteti” shqiptar që të bën të qeshësh me zë! (Foto)
Për disponimin tuaj, “momente unike shqiptare” (Foto) Për disponimin tuaj, “momente unike shqiptare” (Foto)


Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)