0Shares

Anësori i Bayern Munichut, Arjen Robben, e ka bërë të qartë se bavarezët këtë edicion nuk e duan vetëm titullin e Bundesligas.

Klubi më i madh gjerman aktualisht është nëntë pikë përpara përcjellësit të parë, Bayer Leverkusen dhe është në rrugë të mirë për t’u shpallur kampion i Gjermanisë, titull të cilin nuk e fitoi në dy sezonet e kaluara.

“Shpesh dëgjoj se kampionati është gjëja më e rëndësishme. Unë mendoj ndryshe”.

“Objektivi duhet të jenë të tre titujt, Liga e Kampionëve dhe Bundesliga janë më të rëndësishmit”, citon Kicker fjalët e 28-vjeçarit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)