0Shares

Në qytetin e Baoding në Kinë është regjistruar një video e pabesueshme, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Në fakt, videoja tregon një qen të vogël, i cili me vështirësi të madhe është duke tërhequr një “karrocë druri”, dhe në karrocë një njeri i cili e “menaxhon” se si të lëvizë ai. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)