0Shares

Kompania Godzilla ka bërë disa modifikime në një Nissan GT-R që është prodhuar para dhjetë vitesh, duke e bërë të duket më i mirë se sa veturat  e tanishme.

Këtij modeli i janë rritur kuajfuqitë në 650 njësi në total, ndërsa është punuar edhe në qëndrueshmërinë e makinës, transmeton Telegrafi.

Sa i përket pjesës së jashtme, janë bërë modelime dhe ndryshime linjash, që i kanë shtuar aerodinamikën në masë të madhe.

Filmi i postuar më poshtë, tregon disa nga modifikimet që i janë bërë, si dhe formën që e kishte më parë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)